Skocz do zawartości

Przyznanie Wizy Turystycznej !


bleeblee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Rok temu skończyłem liceum nie zdałem w pierwszym terminie matury z matmy.... zdałem dopiero w 2 terminie i nie było już szans na dostanie się na moja wymarzoną uczelnie..:(

Więc pojechałem do Anglii do pracy mam troche odłożonych pieniążków i dostałem zaproszenie do Usa...czy mam szanse na przyznanie wizy turystycznej ?

Obawiam się pytań konsula że się nie uczę i nie miałem bliskich więzi z rodziną zjeżdżałem do POL średnio co 3 miechy na tydzień...

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jestes na straconej pozycji. Najwazniejsze by przekonac konsula ze nie jedzie sie tam do pracy i pokazac swoją ustabilizowaną sytuacje zawodową w kraju.

Zaproszenie do spory plus, więc nie zastanawiaj sie tylko umawiaj się na wizytę.P

Powodzenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Rok temu skończyłem liceum nie zdałem w pierwszym terminie matury z matmy.... zdałem dopiero w 2 terminie i nie było już szans na dostanie się na moja wymarzoną uczelnie.. :(

Więc pojechałem do Anglii do pracy mam troche odłożonych pieniążków i dostałem zaproszenie do Usa...czy mam szanse na przyznanie wizy turystycznej ?

Obawiam się pytań konsula że się nie uczę i nie miałem bliskich więzi z rodziną zjeżdżałem do POL średnio co 3 miechy na tydzień...

Dzięki !

Szanse ma każdy ,Ty też. Jeden ma większe ,drugi mniejsze .Moim zdaniem Ty masz więcej argumentów na odmowę : brak stałego zatrudnienia,nie uczysz się i pewnie jesteś kawalerem .Ciężko Ci będzie udowodnić silne związki z krajem. Ale szanse są .

A zaproszenie to nic nie warty papierek który się wysyła rodzinie czy znajomym żeby sobie nie pomyśleli ,że ich nie chcemy zaprosić do USA :) Nie pomoże i nie zaszkodzi.Jak napisał Dejmos, kiedyś zaproszenie to było COŚ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh zaproszenie to plus ,,tak oczywiscie ,,jesli tak to dlaczego jest tyle odmow,jaki problem jest zalatwic takie zaproszenie,,zaden a jak kto wplywa to widac po rozmowie

chyba brian dla zartow tak napisal o tym plusie ;)

a pracujesz legalnie w Anglii,masz na to jakies dokumenty,rozliczenia?aby wrazie czego pokazac na rozmowie ale i tak sama rozmowa sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...