Skocz do zawartości

Przylot Do Stanów, Rozmowa Na Lotnisku Formalności


Rekomendowane odpowiedzi

To roślina z rodzaju różowatych (za Wikipedią). Człowiek dzięki temu forum się dokształca. :D Cytrus czy nie, zgłosić na blue form powinna. Jeśli uznają, że nie można, to pewnie wyrzucą bez kary, bo zgłosiła. Widziałem jak wyrzucano orzechy włoskie, bo są to produkty nie przetworzone.

Wiem, że ludzie zamawiają z zagranicy w celach leczniczych, to wysłanie pocztą powinno przejść. Te morele w sklepie wyglądają i smakują jak te nasze, ale ekspertem nie jestem, to mogę się mylić. :) Tak tylko mówię, że bez zgłaszania ryzyko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciocia nikt tutaj nie dodal waznej sprawy i istotnej

Masz wklejke wazna na okres 1 roku,wpisalas ze lecisz na okres 3-4 tyg,mozesz leciec w czerwcu a mozesz we wrzesniu

ale jak chcesz leciec od czerwca do wrzesnia to dluzej bedziesz niz 3-4 tyg i jak bedziesz chciala isc po nowa wize np za rok czasu to mozesz tej wizy nie otrzymac,chyba ze bedziesz mogla sie dobrze wytlumaczyc lub tez Konsul uwierzy Ci ze tym razem tak nie zrobisz ;) tak bywa czasami

a dlaczego masz nie dostac,ze jedno piszesz -mowisz a cos innego robisz ..troche osob przez takie cos mialo problemy przy kolejnej wizie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...