Skocz do zawartości

Opłata Wizy Turystycznej Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie koledzy i koleżanki

Chciałbym się dowiedzieć jak krok po kroku zapłacić za wize turystyczną czyli wnieść tą opłatę za rozpatrzenie wniosku. Nie mam osoby która by mi poradziła, a z tego co czytałem jeśli się pomyle to pieniadze przepadną, jak najlepiej zrobić i co najpierw, czy przez internet czy przez placówkę banku pocztowego wnieść tą opłate.

Dziękuje z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Witajcie!

Mam problem z drukiem do oplaty wizowej, mam sciagniety program a i tak nie chce mi otworzyc-otwiera sie pusta kartka... Co robic? Czy mozna zaplacic za wize z konta kogos znajomego? Da rade wpisac dane osoby ubiegajacej sie o wize zamiast wlasciciela konta? Pomozcie, prosze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

jak krok po kroku zapłacić za wizę w Banku Pocztowym (ja płaciłam w Lubinie):

1. Należy wydrukować to coś, co jest na stronie ambasady - tak MA ZAWIERAĆ krzyżyki i niepełny adres - ludzie w Banku Pocztowym wiedzą co z tym zrobić dalej ;)

2. Kobieta w Banku Pocztowym bierze to potwierdzenie, zabiera dowód i wypełnia coś w kompie. Drukuje 4 karteczki formatu A5, trzeba się na nich podpisać wraz z datą (tylko należy sprawdzić dokładnie wszystkie dane czy czegoś nie pomyliła, bo u mnie musiała je kolejne 2 razy wypełniać zrobiwszy błąd najpierw w nazwie ulicy a potem w kodzie pocztowym ;) ) i potem udać się z tym do okienka wpłat. Tam daje się te karteczki, płaci kaskę i babeczka oddaje ten jeden podbity kwitek. Z nim wraca się do tej babki z Banku Pocztowego i ona wtedy daje kod potwierdzający wpłatę - jest to połączenie cyfr wygenerowanych przez system + data + 0 z przodu ( w moim przypadku dała to 0 bo kod ma mieć 12 cyfr) i ten kod pisze właśnie na tym jednym kwitku i on służy jako numer, dzięki któremu można umówić się na spotkanie w ambasadzie :)))

3. Po godzinie 12 następnego dnia roboczego można umówić się na spotkanie w ambasadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie w tamtym roku starłam się o wizę i oczywiście musiałam dokonać opłaty wszystko ok, teraz moja mama i młodszy brat będą starać się o wizę i tu pojawia się moje pytanie, a więc czy robią opłatę osobno mama za siebie brat za siebie czy jakoś wspólnie, I czy jakoś inaczej wypełnia się wniosek? Chodzi mi o to czy moja mama zaznacza, że wspólnie z nią o wizę stara się jej syn, a mój brat, że wspólnie z nim jego mama i tyle czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie w tamtym roku starłam się o wizę i oczywiście musiałam dokonać opłaty wszystko ok, teraz moja mama i młodszy brat będą starać się o wizę i tu pojawia się moje pytanie, a więc czy robią opłatę osobno mama za siebie brat za siebie czy jakoś wspólnie, I czy jakoś inaczej wypełnia się wniosek? Chodzi mi o to czy moja mama zaznacza, że wspólnie z nią o wizę stara się jej syn, a mój brat, że wspólnie z nim jego mama i tyle czy coś jeszcze?

Każdy robi opłaty osobno .Lepiej będzie zaznaczyć że o wizę ubiegacie się razem-rodzinnie i na spotkanie można też umówić się razem .Mogą sprawdzić i będzie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...