Skocz do zawartości

Para Mieszana


ASKA4

Rekomendowane odpowiedzi

No ciekawy, walentynkowy artykuł, nie powiem ;) No i szacuken dla Jaśka (bohatera artykułu) bo przygarnął nie swoje dzieciaki (a niektórzy już ze swoimi biologicznymi mają problemy).

Gość ma niezły wigger-dream, co rodzi (porządnie przerysowaną) mitologizację na temat tzw. black community.

Ja osobiście bardzo popieram mieszane związki (i niemieszane też ;) ), jeśli zrodziły się z prawdziwej miłości. Mi się ogólnie najbardziej podobają czarnoskóre kobiety (choć azjatki oraz białe też są OK), ale jestem daleki od sprowadzania drugiego człowieka do dużego tyłka czy długiego przyrodzenia (choć to też są plusy, rzecz jasna), i nie mogę za bardzo zrozumieć tak motywowanego pociągu osób (innego koloru skóry), ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tez na to zwrocilam uwage ;)/>

;)/>

I przyjedzie ktos z Polski po przeczytaniu takiego artykulu i myslec bedzie ze tu renty rozdaja:lol:

Jak by to bylo mozliwe to duzo ludzi tu mieszkajacych by na rencie bylo bo tu duzo osob cierpi na depresje czy nerwice.Otrzymanie renty w Usa jest bardzo ciezkie-mam znajomego ktory cierpi na chorobe ciezsza niz depresja i juz kilka razy mu odmowili.Aby dostac tu rente trzeba udowodnic ze nie jest sie zdolnym do jakiejkolwiek pracy nawet w najmniejszym wymiarze godzin i w jakichkolwiek warunkach.Prawie niemozliwe do udowodnienia chyba ze ktos jest non stop przykuty do lozka.Ludzie z niewyleczalnym rakiem,czesciowa slepota i innymi dosc powaznymi dolegliwosciami tu pracuja.Znam jednego chlopaka ktory dostal rente z MS(zaawansowanym) ale bardzo dlugo czekal i wysylal podanie kilka razy.

No ale takie są realia przecież :P/>

:P/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)/>

I przyjedzie ktos z Polski po przeczytaniu takiego artykulu i myslec bedzie ze tu renty rozdaja:lol:

Założę się, że połowa z nich już doszukiwałaby się w sobie jakichś dziwnych przypadłości, by tę rentę otrzymać. :P

Swoją drogą jest godzina 2:00 w nocy, a ja nie śpię... już miałam nadzieję, że załapię się na rentę z powodu bezsenności, ale chyba jednak nie, bo zaczyna mnie mulić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American dream? Kurde chłopak nie miał wysokich aspiracji. Wychowywanie nie swoich dzieci, jedzenie fast food, pobieranie pieniędzy od państwa poprzez kombinowanie, bujanie sie po mieście z dużym zegarkiem i białych butach. No conajmniej człowiek sukcesu :)

"McDonalds to najlepsze co w Ameryce" - WOW! Ale ze mnie ciolek, bo to najlepsze miejsce omijam szerokim łukiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że on sobie tak po prostu napisał dla 'jajec' ;)/>

Ja tez,ale pewnie znajda sie tacy ktorzy zaczna sie doszukiwac jakiejs prawdy w tym artykule.Btw znalazlam pare innych dosc ciekawych artykulow na tej stronce m in na temat studiowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...