Skocz do zawartości

Prosze Pomozcie!


*Nadzieja*

Rekomendowane odpowiedzi

White pages daje Ci tez zwykle wiek, wiec jezeli wszystko sie zgadza to szanse ze ktos inny jest sa raczej niewielkie...

Ale ze mnie ciemna masa naprowadziles mnie na to ze adres mialam caly jak na dloni wystarczylo wejsc w ten maly druczek obok po prawej ;o)

Napisalam list poszlam go wyslac i teraz czekam czy to ta osoba wiec trzymajcie kciuki ;o) odrobina nadziei sie zapalila ;o)

Dziekuje wam serdecznie za odpowiedzi dam znac wkrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisalas adres nadawcy na kopercie? Albo chociaz adres zwrotny w tresci listu lub chociaz nr telefonu? Wiem, ze glupie pytanie, ale na takich blahostkach czesto sie potykamy. Jak wyslalas 15 lutego, to list mogl jeszcze nie dojsc (w najgorszym wypadku mogl sie zgubic, ale odpukac). Roznie bywa. Nie trac nadzieji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta osoba nie ma zadnej rodziny w PL zebys mogla podpytac sie co sie z nia dzieje?

Co do listu jesli wysylalas poleconym i masz track number to mozesz sprawdzic gdzie on sie znajduje,jesli wyslalas zwyklym listem to nie stety nie ma opcji sprawdzenia gdzie on jest w danym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalam poleconym wiec mozliwosc ze list sie zgubil odpada i dlatego pytalam na jakiej stronie mozna sprawdzic gdzie list w danym momencie sie znajduje poniewaz posiadam track number a nie wiem tez jakie placowki obsluguja poczte w usa.

Nie wiem czy dobrze znalazlam czy ta strona jest wlasciwa usps.com i czy w statusie "Origin Post is Preparing Shipment" dobrze rozumiem ze list jest przygotowywany do wysylki,transportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

list niestety nie zostal odebrany tylko teraz nie wiem czy bylo awizo zostawione czy tez list nie zostal przyjety tego pewnie sie nie dowiem juz i pewnie to nie ta osoba. Chociaz by pasowalo bo siostra mieszka niedalego ale z nia niestety sie nie dogadam. Mozecie mi powiedziec ile jest czasu na odebranie w razie pozostawienia awiza i jak tu dalej szukac? Numeru stacjonarnego w internecie nie ma a czy komorki sa gdzie rejestrowane czy tez nie.

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...