Skocz do zawartości

Mam Pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie mam takie pytanie..wize mam wazna do sierpnia 2013 natomiast wyjazd planuje czerwiec lub lipiec 2013,czy na lotnisku dostane tylko pobyt do konca waznosci wizy czy nie ma to znaczenia i moge dostac na 6 miesiecy..Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie w sprawie I-94. Bedac w Kanadzie na IEC odwiedzilam USA na kilka dni (styczen 2012) i wbito mi w paszport I-94 wazna 6mcy (lipiec 2012). Opuszczajac USA, lecac z powrotem do Kanady na lotnisku nie usuneli mi I-94, bo moglam w ciagu tych 6 miesiecy powrocic do USA turystycznie, ale tego nie zrobilam. Z Kanady wylecialam do Polski i kompletnie zapomnialam i I-94, ktore nota bene nadal jest w moim paszporcie.

Szukajac teraz porad w necie doczytalam, ze powinnam niezwlocznie odeslac I-94 do Kentucky, zeby nie bylo, ze niby nadal jestem w Stanach. Ale trafilam tez na wypowiedzi osob, ktore pisaly, ze mieli podobna sytuacje i nie odsylali tej karteczki do usa, a wlatujac do USA nie mieli problemow na granicy. Chcialam zapytac czy ktos mial w ostatnim czasie podobna sytuacje? czy z I-94 z poprzedniej wizyty, ktorej termin minal probowal wjechac do USA i czy mial jakies problemy> wdzieczna bede za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durne pytanie, ale po przejściu przez mękę ds160 sama zwątpiłam... jak było 'state/province' do wpisania, w moim przypadku właśnie była to wielkopolska, czy miałam wpisywać jako WIELKOPOLSKA, czy WIELKOPOLSKIE(jako województwo)?

wiem, masło maślane...ale licze na odp :D

+czy da się obejść jakoś proces z ładowaniem zdjęcia? bo nie mam jeszcze zrobionego, a chciałabym po prostu donieść na rozmowe w ambasadzie, da się tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...