Skocz do zawartości

Mam Pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Szukajac teraz porad w necie doczytalam, ze powinnam niezwlocznie odeslac I-94 do Kentucky, zeby nie bylo, ze niby nadal jestem w Stanach. Ale trafilam tez na wypowiedzi osob, ktore pisaly, ze mieli podobna sytuacje i nie odsylali tej karteczki do usa, a wlatujac do USA nie mieli problemow na granicy. Chcialam zapytac czy ktos mial w ostatnim czasie podobna sytuacje? czy z I-94 z poprzedniej wizyty, ktorej termin minal probowal wjechac do USA i czy mial jakies problemy> wdzieczna bede za info.

Zdarzało się. Np. kiedy miałem krótką przesiadkę i zapomniałem oddać I-94. Wspomniałem na wjeździe to machnęła babka ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ana.lu 11 marca zadalas podobne pytanie o zdjecie i dostalas odpowiedz,czytasz odpowiedzi czy tez nie ?

mozesz doniesc zdjecie na rozmowe...

co do I94 problem jest taki ze cherry-lady wyjezdzala do Kanady i z Kanady leciala po za Kanade a to sa inne Panstwa

co innego jak sie leci z USA ,wtedy system to wylapie,powinien wylapac ,nawet jak sie nie odda I-94.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeR i c4r0 dzieki za info!

......

co do I94 problem jest taki ze cherry-lady wyjezdzala do Kanady i z Kanady leciala po za Kanade a to sa inne Panstwa

co innego jak sie leci z USA ,wtedy system to wylapie,powinien wylapac ,nawet jak sie nie odda I-94.

sly6 po raz kolejny trafiam na tym forum, kiedy udzielasz na sile odpowiedzi i w dodatku trudno zrozumiec sens Twojej wypowiedzi. Pytalam konkretnie czy ktos mial podobna sytuacje, do tej ktora opisalam oczekujac konkretnej odpowiedzi. I taka zechcial udzielic zarowno Kaer jak i c4r0. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Oni udzielili odpowiedzi na temat wylotu z USA a nie Kanady

rozumiesz to czy tez nie>

spytaj sie Ich dokladnie jak wylatywali,,z USA czy tez Kanady..i zobaczysz jak jest ,wtedy pisz kto i jakiej Ci udzielil odpowiedzi

chyba ze taka odpowiedzi Ci odpowiada to nic nie pisze dalej ale pomysl troche nad tym dobrze?>spytaj sie kogos jak wylatywal i gdzie sa zostawione dane kogos,na terenie USA czy tez Kanady ,...to sa jednak 2 oddzielne Panstwa .

i tyle w temacie

jak chcesz cos wiecej to Ci opisze to w prywatnej odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Oni udzielili odpowiedzi na temat wylotu z USA a nie Kanady

rozumiesz to czy tez nie>

spytaj sie Ich dokladnie jak wylatywali,,z USA czy tez Kanady..i zobaczysz jak jest ,wtedy pisz kto i jakiej Ci udzielil odpowiedzi

sly6 - powaznie - what??

Moje pytanie bylo konkretne i jasno sformulowane: Chcialam zapytac.. czy z I-94 z poprzedniej wizyty, ktorej termin minal probowal wjechac do USA i czy mial jakies problemy> wdzieczna bede za info.

Kolega pierwszy odpowiedzial: Zdarzało się. Np. kiedy miałem krótką przesiadkę i zapomniałem oddać I-94. Wspomniałem na wjeździe to machnęła babka ręką.

Kolega drugi: Ja miałem podobnie. Zdaje się, że wlatując do USA miałem nawet stary I-94 w paszporcie :) Usłyszałem "o, a to powinni byli ci zabrać", wyrwano go i wstawiono nowy...

chyba ze taka odpowiedzi Ci odpowiada to nic nie pisze dalej ale pomysl troche nad tym dobrze?>spytaj sie kogos jak wylatywal i gdzie sa zostawione dane kogos,na terenie USA czy tez Kanady ,...to sa jednak 2 oddzielne Panstwa

Obie powyzsze odpowiedzi krotkie i rzeczowe! W pelni mi to odpowiada. Rozumiem wszytsko. Zwroc uwage, ze pytam o ponowny WJAZD do USA ze stara I-94 (czy sa problemy). Kanada nie ma tu najmniejszego znaczenia, bo I-94 dotyczy USA i w momencie przekraczania granicy/opuszczania/wyjezdzania z USA ta karteczka powinna byc usunieta z mojego paszportu i pozostac w USA.

W obu przypadkach padla odpowiedz, ze nie ma problemu, bo to nie nasza wina, ze mamy ta karteczke ('machnela reka' , '..powinni ci byli to zabrac'). Komus to umknelo, ktos niedopatrzyl, zapomnial. Zdarza sie. Wszytsko w temacie!:))

i tyle w temacie

jak chcesz cos wiecej to Ci opisze to w prywatnej odpowiedzi

Nie chce. Absolutnie. i mala uwaga prosze nie komplikuj i nie mieszaj na forum jak nie jestes czegos pewien, udzielaj sie zywo w tematach, ktore Cie dotycza, masz wiedze, badz przynajmniej mozesz jakos pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...