Skocz do zawartości

Więzi Z Krajem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

W tym roku planuje udać się na wakacje do Stanów do przyjaciela na 2 miesiące. Zastanawiam się nad tymi więzami z krajem, gdyż jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich ale obronę planuję na październik oraz chce rozpocząć studia podyplomowe. I stąd moje pytanie czy to są wystarczające więzi? Zastanawiam się jeszcze nad tym czy jak napisze ze mam taki długi pobyt to nie otrzymam wizy, ale po prostu mam szanse zostać na tyle wiec czemu nie skorzystać. Co o tym myślicie ? proszę o podpowiedzi :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiace to prawie nic ;)

czy sa to wystarczajace,zalezy od Twoich odpowiedzi,tego czy napewno wrocisz i masz do czego,ze bedziesz dalej sie uczyc oraz na kogo trafisz po 2 stronie okienka

co jest wazne i czasami istotne to ten przyjaciel.czasami sie mowi ze sie leci do przyjaciela a zostaje sie w USA i jest slub a potem legalizacja pobytu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, dlatego w zasadzie nie mam zamiaru kłamać, bo na sumieniu nic nie mam. W zasadzie jadę w trzy miejsca do Miami, Nowego Yorku i Chicago. W każdym z tych miejsc zatrzymam się u przyjaciół ( mężczyzn ), których poznałam w tamtym roku. To oznacza, że mam wszystkie to osoby wpisać ze tam się zatrzymam czy wystarczy podać dane tylko jednej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę od tego, że w tamtym roku byłam na W&T. W zasadzie zwiedziłam dwa wybrzeża, Zachodnie zwiedziłam wystarczająco, tylko, że na tym wschodnim byłam dosyć krótko. W Miami -3 dni, Chicago - 3 dni i NY chyba 4. Dlatego chce wrócić bo chce trochę popodróżować po Florydzie, fajnie gdyby mi się udało pojechać do Washington D.S i oczywiście chce wrócić do NY, bo nie udało mi się wejść na Empire State Building i jeszcze wielu innych rzeczy. Chce wrócić i to wszystko zobaczyć, bo może być moja ostatnia szanse. A te osoby poznałam w tamtym roku jak u nich się zatrzymałam na couchsurfingu i zaproponowali mi że jak będę chciała wrócić to spokojnie mogę się u nich zatrzymać :) Oto moja historia wyjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...