Skocz do zawartości

Więzi Z Krajem


Rekomendowane odpowiedzi

z czego?sa przyjaciele wiec moze to Oni ja utrzymaja ..znam wiele takich przypadkow(nie moj) ze dadza,przenocuja a do tego powiedza ze jest wszystko ok i sie ciesza ze moga takie cos zrobic,tak pomoc lub tez Ty mi to a ja Ci tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Violonczela

wiem, ale co mam powiedzieć ? bo faktycznie lecę do przyjaciela a tym bardziej nie mam zamiaru wychodzić za mąż :) może napisze że do przyjaciółki? ma to jakieś znaczenie ?

ja też jadę na ponad 2 miesiące i też do przyjaciela :) Pytania konsula dotyczyły głównie mojego przyjaciela.. Podczas rozmow powiedziałam mu otwarcie, iż zamierzam zostać, bo mam inne prawne możliwości, gdybym chciała. Myślę że najlepiej mówić prawdę, jak się kłamie można się pomylić... ;)

ja też jadę na ponad 2 miesiące i też do przyjaciela :) Pytania konsula dotyczyły głównie mojego przyjaciela.. Podczas rozmow powiedziałam mu otwarcie, iż zamierzam zostać, bo mam inne prawne możliwości, gdybym chciała. Myślę że najlepiej mówić prawdę, jak się kłamie można się pomylić... ;)

ups, widzę że już dostałaś... ";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violonczela - mnie również pytał głównie o moich przyjaciół, ale chyba stwierdził, że jednak jadę tylko turystycznie. Wspomniałam mu, że są to znajomi z couchsurfingu i wtedy zmienił już temat. Tobie też gratuluję i życzę udanego pobytu :)

Haneczka019 - bardzo dziękuję i z pewnością wakacje będą udane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...