Jump to content

Internet W T-Mobile Pomoc


aka.studenter

Recommended Posts

Witam, interesuję mnie ta oto oferta:

http://prepaid-phones.t-mobile.com/pay-by-the-day-cell-phone-plans

jednak nie wiem na jakich zasadach to działa w Stanach do których się wybieram. Czy muszę kupić jakaś karte t-mobile i jak płacić za usługę ? Działa to na komórkach bez simlocka z Polski ? Jest możliwość wsadzenia jej do zwykłego modemu przywiezionego z Polski czy może w T-mobile w USA mogą się w niego zaopatrzyć ?

Prosiłbym o pomoc, z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Działa to na telefonach z Polski ALE... nie działa 3G. Możesz osiągać prędkości 2G czyli żadne. Wynika to z faktu, że 3G i 4G jest na innej częstotliwości niż w Polsce. Modem to samo. Możesz kupić modem po przyjeździe np. na ebay.

Sam plan działa tak: kupujesz kartę sim pre-paid i wybierasz plan online. Kropka.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie

Mnie interesuje jeden z tych planów a dokładnie ten za $50

http://prepaid-phones.t-mobile.com/monthly-4g-plans

Mam jednak kilka pytań - czy faktycznie internet jest nielimitowany? tzn bede mógł korzystać ile chce? Napisane jest "*First 100MB at up to 4G speeds" - jesli wykorzystam te 100mb w predkosci 4g to predkosc spadnie do 3g czy 2g??

Jak zamówić ten starter bo nigdzie nie widze opcji kup???

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź

A znasz może jakąś lepszą oferte? Interesuje mnie sama karta SIM, jedynie internet, najlepiej nielimitowany ale nie koniecznie i zeby prędkość minimum 3g.

T- mobile ma plan za $30, 100 min na rozmowy, SMS bez limitu w USA, internet 5GB, potem dodatkowo 2GB z mniejszą prędkością, plan dostępny przez internet lub w

w walmarcie oidp. 100 min to malutko, ale jeżeli masz dostęp do internetu to bezpłatne aplikacje typu np magicjack trochę pomagają w przypadku rozmów wychodzących.

Jeżeli chcesz korzystać z telefonu jako modemu to rzuć okiem na aplikację Foxfi (niestety płatna).

Link to comment
Share on other sites

znalazłem ofertę w Virgin http://www.virginmobileusa.com/mobile-broadband-plans/broadband-2-go/overview/#overview , rozumiem, że muszę zamówić jeden z modemów po prawej stronie, bądz kupic w sieci Virgin i najlepiej tego w 4G żeby internet mieć nielimitowany tak ?

Jeszcze pytanie odnośnie T-mobilne plan za 30$, o którym napisał kolega wyżej, modem do tej karty wraz z kartą moge kupić w punkcie T-mobile ?

i chodzi o ta oto kartę : http://www.walmart.com/ip/Tmobile-30-Wireless-Airtime-Card/15443357 ?

Link to comment
Share on other sites

Na takiej zasadzie jak modem. Mają kartę w środku. Ten modem ma umowę na dwa lata z post-paid. Opłacasz normalnie. Albo przychodzi invoice i placisz czekiem lub kartą. Jeśli pre-paid kupujesz zdrapkę lub doładowujesz konto przez internet używając karty kredytowej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...