Skocz do zawartości

Internet W T-Mobile Pomoc


aka.studenter

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat aby nie zasmiecac forum.

Otoz jeszcze jestem w Polsce za tydzien bede w stanach, chcialam juz zamowic kate sim niech sobie tam na mnie czeka :) Modem kupilam na ebayu. Tylko ktora karte sim zamówic? Na http://prepaid-phones.t-mobile.com/sim-card#close-cart jest Phone lub Mobile Internet jesdna kosztuje 10$ jedna 0$. Chodzi mi o plan unlimited nationwide 4G data 70$ Ktoś może z tego korzysta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale domyslam się, że to były dwa rózne adresy ale w usa.

Chodzi o to, że chce zamówić to z Polski na adres usa, a co za tym idzie zapłacić polska karta kredytową/debetową. I tutaj pojawia się problem. Polskiego adresu oczywiście nie akceptuje a zagraniczny nie jest zgodny z danymi karty ktora chce zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mogę, tylko gdzieś naczytałam się róznych głupot, że w salonie nie dostanę samej karty, bądz też w kompletnie innej cenie niż jest oferowana online. Gdy byłam 4 lata temu w stanach też chciałam zakupic karte do telefonu, oczywiście sama karta sim bez kontraktu. Pan w t mobile przekonał mnie, ze nie ma czegos takiego jak karta sim bez kontraktu. Wiec przez cały okres polegalam na polskiej karcie w roamingu co wyszło dość kosztownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...