Skocz do zawartości

Internet W T-Mobile Pomoc


aka.studenter

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zamówić ten starter bo nigdzie nie widze opcji kup???

A ten starter mozna kupić tylko przez internet czy mogę sobie pójść do pierwszego lepszego stoiska T-mobile i kupić??

Zobacz generalnie Virgin mobile (opierają się na Sprint) i metroPCS (połączyli się z T-mobile).

czyli jak kupie tel z blokada na sprint mogę włozyc do niego karte sim virgin i bedzie działało?

A T-mobile albo at&t jest jeszcze z jakas inna firma połączony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ten starter mozna kupić tylko przez internet czy mogę sobie pójść do pierwszego lepszego stoiska T-mobile i kupić??

czyli jak kupie tel z blokada na sprint mogę włozyc do niego karte sim virgin i bedzie działało?

A T-mobile albo at&t jest jeszcze z jakas inna firma połączony ?

Nigdy nie kupowałem nic na stoisku. Tylko online.

Sprint nie ma karty sim. Verizon też nie. Virgin chyba też nie. To bardzo ważne, żeby wiedzieć, który telefon będzie pracował w jakiej sieci. Musisz poczytać FAQ każdej sieci. Tam jest napisane co i jak. Niektóre nie sprzedają samych planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z wymiany zdań wynika, że niektórzy chcą tylko internet a niektórzy pogadać. $70 za unlimited jest dobry jak masz już urządzenie zgodne z danym 4G i jeszcze systemem w jakim działa operator, tzn. verizon, sprint i pochodne, albo t-mobile, att i pochodne. Nowy telefon 4G unlocked na sim to kilka stów i to np. nexusy przez google, bo inne to nawet drożej.

I mała uwaga: radzę sprawdzić mapkę pokrycia sygnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z wymiany zdań wynika, że niektórzy chcą tylko internet a niektórzy pogadać. $70 za unlimited jest dobry jak masz już urządzenie zgodne z danym 4G i jeszcze systemem w jakim działa operator, tzn. verizon, sprint i pochodne, albo t-mobile, att i pochodne. Nowy telefon 4G unlocked na sim to kilka stów i to np. nexusy przez google, bo inne to nawet drożej.

I mała uwaga: radzę sprawdzić mapkę pokrycia sygnałem.

telefon z androide mozna miec za 120$ nowke(mam do sprzedania jak cos) .

Pewnie mozna kupoic nexusa z google za 300$ a mozna kupic jeszcze drozej Samsunga SIV(wlasnie wychodzi) itd.

Modem 4G z Tmobile mozna miec za 20$, srednio raz w miesiacu obnizaja cene . itd

W stanach mozna kupic sprzed tanio tylko trzeba troske pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon z androide mozna miec za 120$ nowke(mam do sprzedania jak cos) .

Pewnie mozna kupoic nexusa z google za 300$ a mozna kupic jeszcze drozej Samsunga SIV(wlasnie wychodzi) itd.

Za $120 z 4G? W jakiej sieci? Jaki telefon?

Nexus biega od $350 jak wogóle trafisz, bo są ostatnio sold out w minutę, jak się nowa partia pojawi i jest na ebay za $100 więcej zaraz potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon z androide mozna miec za 120$ nowke(mam do sprzedania jak cos) .

jaki masz tel?, odblokowany?

z tego co piszecie to T-mobile ma najlepszą oferte!

ja jak bym się zdecydował to pewnie na tą oferte za $50 na początek, a pewnie jak internetu bedzie mi mało to w nastepnym miesiącu mogę zwiększyć na $60 (poprawcie mnie jak sie myle)

TYlko jaki telefon do tego kupić i gdzie! Uzywany czy nowy ebay czy craigslist? Polecacie jakis i model?

macie jakies doswiadczenie w kupywanie tel w usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za $120 z 4G? W jakiej sieci? Jaki telefon?

Nexus biega od $350 jak wogóle trafisz, bo są ostatnio sold out w minutę, jak się nowa partia pojawi i jest na ebay za $100 więcej zaraz potem.

Samsung Exhibit 4G nowka z sieci tmobile.

Co do Nexusa to nie przesadzaj byly problemy z zakupem na poczatku ale teraz spokojnie mozna go kupic za 299$+ tax

https://play.google.com/store/devices/details/Nexus_4_8GB?id=nexus_4_8gb&hl=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ten T-mobile pre-paid pay as you go, ponieważ mam za 2.99 unlimited przez skype na wszystkie numery USA i Kanada, i jestem ciagle w zasięgu sieci. Jak wiem, że potrzebować będę internet lub dużo rozmów, to zmieniam na $2 lub $3 na dzień. Zmiany mozna robić codziennie.

Ponieważ przywoziłem telefony z Polski, to nie potrzebowałem kupować tu, ale od kiedy używam 3G/4G, a polskie tego nie obsługują, to kupiłem Nexusa unlock (poprzedni model) przez Google. Jeśli będziesz używać internetu to nie kupuj szajsu, bo będziesz widzieć low memory. Kupiłem dwa telefony na ebay i obydwa musiałem zwrócić, bo sprzedający nie wspomnieli o małych szczegółach sprawiających, że telefony nie były przydatne w t-mobile. Same zwroty UPS-em kosztowały mnie $40.

Tomek: 8 GB to może było dobre 5 lat temu. Dwa, ten Nexus nie był dostępny kilka miesięcy. Wiem, bo obserwowałem dostępność od zeszłego roku. Potem pojawił się raz (poczytaj o tym na TechCrunch na przykład) i zniknął szybciej niż się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...