Skocz do zawartości

Bilety Lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej poczekać na promocję.Jjak Lufthansa ma do USA jeden kierunek jest wyraźnie tańszy z reguły NY albo Chicago ale bywa

też Tampa albo Las Vegas albo LA .Zwróćcie uwagę że w promocyjnej taryfie mogą być jednak obostrzenia przy przebokowywaniu biletów .

A na marginesie wie ktoś czy jest coś takiego jak bilet z otwartą datą powrotu ? I jak to się zamawia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jest i nie opłaca się go kupować bo jest masakrycznie drogi. Jest to taryfa (przeważnie oznaczana jako flex) w której zwroty i zmiany terminu są bez żadnych opłat, a że jest to najwyższa taryfa to i najdroższa. Dla przykładu w jedną stronę jest to koszt rzędu 8000 pln a w dwie około 16000 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze znajduję dobrą ofertę w tanie loty do USA, aktualnie do Chcago za ok. 1700, w jednym miejscu także rezerwuję hotel i wynajmuję samochód.

a na jaki niby termin masz taką cenę? To że, system pokazuje taką cenę po otwarciu strony to tylko marketingowy bajer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam, sorry troche nie w temacie, aleee mam metlik w glowie gdyż 1wszy raz bd leciała LOTem (Rzeszow-Chicago) , przy czym rezerwacja robiona byla w stanach w firmie Polamer. W skrzynce na SPAM znalazłam wiadomosc od nich i niby ok pisze eTicket Receipt, dla kogo , kiedy lot, nr rezerwacji i niby ok.. ale jak zawsze karty pokładowe mam chociazby z Ryanaira to wpisuje sie dane swoje osobowe, z paszportu badz dowodu rowniez jezeli lot jest na terenie UE, a tu poprostu taki świstek z najprostyszymi danymi w postaci wyłacznie imienia i nazwiska i tak sie zasytanawiam czy to jest do cholery ta kartaa ?? :D bo nie wiem... boje sie ze to nie to i ze bd miała problemy na lotnisku. proszeee o pomoc bardzo pilne !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorry troche nie w temacie, aleee mam metlik w glowie gdyż 1wszy raz bd leciała LOTem (Rzeszow-Chicago) , przy czym rezerwacja robiona byla w stanach w firmie Polamer. W skrzynce na SPAM znalazłam wiadomosc od nich i niby ok pisze eTicket Receipt, dla kogo , kiedy lot, nr rezerwacji i niby ok.. ale jak zawsze karty pokładowe mam chociazby z Ryanaira to wpisuje sie dane swoje osobowe, z paszportu badz dowodu rowniez jezeli lot jest na terenie UE, a tu poprostu taki świstek z najprostyszymi danymi w postaci wyłacznie imienia i nazwiska i tak sie zasytanawiam czy to jest do cholery ta kartaa ?? :D bo nie wiem... boje sie ze to nie to i ze bd miała problemy na lotnisku. proszeee o pomoc bardzo pilne !!

Kartę pokładową otrzymujesz na lotnisku lub 24h przed lotem możesz sobie w większości linii sama wydrukować. To jest potwierdzenie rezerwacji z numerem biletu to co otrzymałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...