Jump to content

Winiu89

Recommended Posts

Witam, moje pytanie jest jak w temacie. A mianowicie chciałbym się dowiedzieć jaka jest wysokość rachunków za prąd, gaz, czynsz itp. Mam na myśli domek jednorodzinny tak do 150 m. Szukałem tu po forum, ale nie znalazłem. Prosiłbym o podanie mniej wiecej kosztów samych rachunków za wyżej wymienione świadczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za pierwsze odpowiedzi :) chodziło mi po prostu o wysokość rachunków za media w USA :) a czynsz, no tak zapomnialem ze w domach nie ma czegoś takiego. To przez to, że mieszkam w bloku i po prostu zapomniałem, że na domkach jednorodzinnych tego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Do prądu / gazu (w zimie ogrzewasz gazem w lecie chłodzisz klimatyzacją) dochodzi opłata za śmieci raz na 3 miesiąc (~40 $), opłata za wodę ($40 miesięcznie) i raz na rok property tax (my płacimy $4200 ale to silnie zależy od tego gdzie mieszkasz i co za dom posiadasz).

Link to comment
Share on other sites

kzielu ty to masz male rachunki.....u nas gaz + prąd nie mniej niż 300$ miesiecznie w zimie :/ dom 200m2

Dom stostunkowo nowy i furnace / A/C chyba tez - no i za kazdym razem jak dostaje raport z Duke Energy to pisza ze mamy nizsze zuzycie niz porownywalne domy w naszej okolicy. Poza tym jeszcze dodatkowa kwestia temperatur na zewnatrz - ja mieszkam troche na polnoc od Cincinnati.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...