Skocz do zawartości

Wniosek Ds 160


kasiakasia

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy ci zniosą ?? napewną nie w tym życiu , ludzie mysla ze 528zł to na ziemi leża w moim przypadku pół mieśiąca muszę robić żeby opłacić to wizę i się stresuj czy da czy nie bo od niego zależy czy ktoś pojedzie do USA czy nie dla mnie takie coś to chore ok rozumiem zapłacić ale muszę być pewny ze da mi to wizę, ja jak bym chciała zostac to bym mogła zostac a nie zostałam bo wole zyc w polsce :) moze sa mniejszcze pieniadze ale co w domu to w domu takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kiedy ci zniosą ?? napewną nie w tym życiu , ludzie mysla ze 528zł to na ziemi leża w moim przypadku pół mieśiąca muszę robić żeby opłacić to wizę i się stresuj czy da czy nie bo od niego zależy czy ktoś pojedzie do USA czy nie dla mnie takie coś to chore ok rozumiem zapłacić ale muszę być pewny ze da mi to wizę, ja jak bym chciała zostac to bym mogła zostac a nie zostałam bo wole zyc w polsce :) moze sa mniejszcze pieniadze ale co w domu to w domu takie jest moje zdanie :)

Napewno konsul zastanowi sie dlaczego jestes tak zdesperowana zeby dostac ta wize.

N0 i co pwiesz,ze przez dwa miesiace cos zmienilo sie w Twoim zyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zdesperowany jak dostane to dostane wize jesli od kogos zalezy czy da wize czy nie moim zdaniem powinno być tak jesli ktoś leci do USA to stany na tym zarabiają bo Ja czy TY w USA na pewno zostawi dolary :) to powinni dawać wizy prawie każdemu bo nie są już te czasy co były 10 lat temu co dolar stał wysoko a nie tak jak teraz po 3 zl w europie sie lepiej teraz zarabia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawie wszyscy starający się dostają wizę, bo odmowy nie przekraczają 10%.

A do USA nadal setki tysięcy osób z całego świata przyjeżdża "turystycznie" i zapomina wrócić do swojego kraju, więc to, jak stoi dolar nie ma dla nich żadnego znaczenia. Każdy, kto stara się o wizę (czy też staje przed urzędnikiem imigracyjnym na granicy amerykańskiej) jest potencjalnym imigrantem i będzie tak traktowany, dopóki nie udowodni, że nim nie jest. Nie ma jednak żadnej listy warunków, wytycznych, które wystarczy spełnić, żeby przekonać konsula, że wyjazd turystyczny do USA nie jest niczym więcej, jak tylko wyjazdem turystycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tego co ja tutaj czytam to mam jakieś marne szanse 1%- 100% może za szybko złozyłam wniosek o wize bo praktycznie mineło nie całe 2 miesiace no ale kto nie pruboje ten nie nie wie co bedzie w moim przypadku chce tylko jechac na 2-3 tyg tak wpisałam w ds160 bo jak mowiłam na dłuzej mi praca nie pozwoli a mam dobra prace i nauke narazie na moim pierwszym miejscu jest szkoła a pozniej praca .A wie moze ktoś coś na temat zniesienia wiz dla polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zdesperowany jak dostane to dostane wize jesli od kogos zalezy czy da wize czy nie moim zdaniem powinno być tak jesli ktoś leci do USA to stany na tym zarabiają bo Ja czy TY w USA na pewno zostawi dolary :) to powinni dawać wizy prawie każdemu bo nie są już te czasy co były 10 lat temu co dolar stał wysoko a nie tak jak teraz po 3 zl w europie sie lepiej teraz zarabia :)

W informacjeusa.com mozna przeczytac ze 100 milionow osob na calym swiecie jest gotowych na emigracje do usa.i nie odstrasza to nikogo ze dolar po 3 i recesja.

Z tego co tu czytam na forum,mnostwo ludzi ucieka z UK, Irlandii wlasnie do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zdesperowany jak dostane to dostane wize jesli od kogos zalezy czy da wize czy nie moim zdaniem powinno być tak jesli ktoś leci do USA to stany na tym zarabiają bo Ja czy TY w USA na pewno zostawi dolary :)/> to powinni dawać wizy prawie każdemu bo nie są już te czasy co były 10 lat temu co dolar stał wysoko a nie tak jak teraz po 3 zl w europie sie lepiej teraz zarabia :)/>

Zdesperowany ;) pewnie piszesz z telefonu i stad te wszystkie pomylki? Ach, znowu sie czepiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...