Skocz do zawartości

Pytanie O Wize


lukaslukas123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich sorry ze załozyłem nowy temat mam takie pytanie , w grudniu 2012 starałem sie o wize turystyczna no nie stety sie nie udało i mam takie pytanie kolega mieszkajacy w californi jest obywatelem (usa) ,przylatuje do polski na wakacje do rodziny i tak pomyslalem ze jak bym starał sie jeszcze raz w wakacje o wize i np poszedł z nim do ambasady ze lece do niego i mnie zaprasza do siebie na wakacje na 2 tyg moze bym miał jakies szanse ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem to lipa troche .A mam jeszcze jedno pytanie jesli bym skladał jeszcze raz wniosek ds-160 wczesniej składałem ze pracuje ale tez sie ucze jeszcze zaocznie i tak pozniej pomyslałem po fakcjie ze mogłem napisac ze sie ucze ?? i to moje pytanie jak bym wypełniał wniosek to zaznacze ze sie ucze czy bedzie jakis problem w ambasadzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to kolejne wcielenie użytkownika "lipiecpiotr2". Powody są dwa :

1. Styl pisania.

2. Poprzednio używał nicku "kasiakasia", teraz mamy nową odsłonę tejże osoby w postaci niejakiego "lukaslukas123".

Zwróćcie również uwagę na to, że wśród osób które odwiedziły ostatnio forum są takie nicki jak : "lukaslukas11" i "lukaslukas111".

Jest to spamer-recydywista, proponuję permanentnego bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem to lipa troche .A mam jeszcze jedno pytanie jesli bym skladał jeszcze raz wniosek ds-160 wczesniej składałem ze pracuje ale tez sie ucze jeszcze zaocznie i tak pozniej pomyslałem po fakcjie ze mogłem napisac ze sie ucze ?? i to moje pytanie jak bym wypełniał wniosek to zaznacze ze sie ucze czy bedzie jakis problem w ambasadzie ??

Mysle ze dostaniesz bez problemu na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, mówiłam Ci, że Twój oryginalny/pierwotny nick nadal jest aktywny.

Choć na ten moment już nie "jest" a "był".

Ale szkoda, że nie skorzystałeś.

Mam nadzieję, że na jakimś innym forum udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...