Skocz do zawartości

Pytanie O Czas Oczekiwania Na Egzamin Na Obywatelstwo.


Bea1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie dostalam zaproszenie na egzamin. Mam za miesiac. Pora zaczac wkuwac;-) haha

Mam tylko pytanie, wraz z zawiadomieniem dostalam liste dokumentow do przyniesienia.

Ta lista wyglada tak jak lista dokumentow ktore wyslalam wraz z N400. Czyli co jeszcze raz mam i wszystko przynosic i drukowac???

Rozumiem ze tam gdzie mam original biore original i juz zadnych kopi nie robie?

Matko juz ostatni raz caly ten cyrk z dokumentami ech.

Wzielam ze soba wszystkie oryginaly dokumentow jakie mialam plus ubezpieczenie samochodow gdzie jestem wpisana razem z mezem, plus z 3 miesiecy nasze wydruki bankowe z 2 roznych bankow ..ale i tak Pani prosila mnie o rozliczenie podatku za 2012 r..a nie mialam, bo skladalismy N-400 pod koniec roku 2012..wiec wymagane 3 lata byly za 2009-2011..Egzaminujaca byla naprawde super i mimo, ze nie pomyslalam o rozliczeniu za 2012 r aby wziac na interview..wziela wszystkie dokumenty co przynioslam i bylo ok...;)..Jak u Ciebie bylo podobnie czasowo, to wez prosze rozliczenie tez za 2012r;), pozdrawiam cieplo i zycze tak super kobietki jak moja;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki Bea:-) Matko jakie marnotrastwo papieru. Nie wiem po jakiego grzyba jeszcze raz im te same dokumenty, ktore im wyslalam 2 miesiace temu. No ale mus to mus... wiadomo ze z immigration sie nie dyskutuje;-)

Oby sprawnie poszlo I bedzie z glowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jeżeli kogoś interesuje ile trwa procedura naturalizacyjna w Illinois - Chicago to wychodzi ponad 4 miesiące - od wysłania papierów do Arizony aż do przysięgi. Co ważne, Ci co chcą robić obywatelstwo w Chicago muszą zwracać uwagę na aplikację. Chodzi o to żeby się przygotować na pytania z aplikacji, nie oszukiwać oficera bo i tak mają, przyznać sie do wszelkich ticketów jeśli masz coś na rekordzie, trzeba mieć zapłacone taxy, odpowiadać na pytania a oficer da kartke ze app N400 approved i gratulejszyn! Przygotujcie sie do interview jak na wojnę, miejcie przy sobie wszelkie papiery. Ja miałem wszelkie rozliczenia taxów z 4 lat rekordy z tikietów (brak pasów) zdjecia, ubezpieczenie wszelkie. Oficerka nie zawołała o żaden papier. Lepiej mieć za dużo aniżeli za mało. Pokazujesz jak CIę o to poproszą, a jak nie to czekasz na następne pytania.

20 minut męki i masz zdany interview.

Gratulejszyn wszystkim co zdali egzamin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...