Skocz do zawartości

Pytanie O Czas Oczekiwania Na Egzamin Na Obywatelstwo.


Bea1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejne pytanie, pare dni temu dostalam zawiadomienie, ze mam sie zglosic 25 kwietnia rano na biometric, a dzisiaj przyszlo kolejne zawiadomienie, ze w tym samym dnih ale 4 godziny pozniej mam appointment...weszlam na strone i sprawdzilam swoj status i jest napisane"Initial Review"..czyli jakis problem?.... hmmm jestem ponad 5 lat po slubie z obywatelem, na wize emigracyjna czekalam w PL ponad rok...czyli chyba nie ma watpliwosci, ze nic nie kombinowalismy z mezem..dolaczylismy wymagane dokumenty itd itd..o co chodzi? czy moze mi ktos pomoc to zrozumiec?, bardzo dziekuje i pozdrawiam cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak sie zastanawiamy z mezem czy to nie jest zwyczajna pomylka?, druk identyczny/ I-797/, miejsce, dzien..tylko godzina inna...no i zmiana tego statusu online...echhh...zdecydowalismy, ze zadzwonimy w poniedzialek na infolinie i sprobujemy sie dowiedziec...o co chodzi...Czy moze macie jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia jest taka że to jest bez większego znaczenia. Ja na swój biometrics poszedłem 3 tygodnie przez wyznaczonym terminem...

Chyba nie bardzo rozumiesz o co pytam:), chodzi mi o to, ze dostalam 2 powiadomienia na ten sam dzien .../biometrics/...w tym samym miejscu tylko roznica 4 godzin...i na pierwszym wyraznie jest napisane biometrics, a na drugim..niby podobnie..ale juz w tytule appointment...niny to samo ..a jednak..troche mnie to dziwi..i troche chyba niepokoi...a nie wiem jak to wyglada..wiec dlatego pytam...czy to cos "nadzywczajnego", czy zwykla procedura itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Juz po wszystkim:)...interview mialam we czwartek..Pani egzaminujaca przesympatyczna:)..pytania z N-400 w trybie ekspresowym, potem jakies proste zdanie do przeczytania o Lincolnie i jedno do napisania; Lincoln was the President during the Civil War.

Potem 6 pytan ...1. Na ile lat wybieramy Prezydenta, 2. Dwie najwieksze rzeki w USA, 3..Jak sie nazywaja pierwsze poprawki do konstytucji, 4. Jak sie nazywa speaker of the house, 5. Kto zyl w Ameryce zanim przybyli pierwsi pielgrzymi, 6. Kiedy zostala podpisana Deklaracja Niepodleglosci...i tyle:). Dostalam karteczke, ze zdalam:)..Pani mi pogratulowala i koniec:). Czekam teraz na przysiege i jestem bardzo szczesliwa:). Pozdrawiam wszystkich cieplo, Bea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje:), czekam teraz na przysiege..tylko ciekawe jak dlugo?:), mam jednak nadzieje, ze do konca sierpnia bede juz po...bo we wrzesniu planuje wakacje w PL, a potem grzecznie do szkoly;), Bea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Gratulacje !!!

Mi cala procedura zajela 5 miesiecy. A najdziwniejsze jest to ze "egzaminator" nie zadal mi ani jednego pytania z tych 100 wymaganych. Nie zebym narzekala ;) Poprosil tylko o napisanie zdania, bo to musi byc na papierze. Rozmowa przestmpatyczna. Nie ma sie czego bac. Szybko, sprawnie. W porownaniu przez co przeszlam z Ambasada i Urzedem Imigracyjbym to "pikus"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dostalam zaproszenie na egzamin. Mam za miesiac. Pora zaczac wkuwac;-) haha

Mam tylko pytanie, wraz z zawiadomieniem dostalam liste dokumentow do przyniesienia.

Ta lista wyglada tak jak lista dokumentow ktore wyslalam wraz z N400. Czyli co jeszcze raz mam i wszystko przynosic i drukowac???

Rozumiem ze tam gdzie mam original biore original i juz zadnych kopi nie robie?

Matko juz ostatni raz caly ten cyrk z dokumentami ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...