Jump to content

Płatność Przez Sofort Oraz Potwierdzenie


Recommended Posts

Witam,

Wczoraj dokonałem wpłaty za wizę b2 przez system sofort ( płatność internetowa ), po wpłacie udało mi się umowić na spotkanie poprzez stronę konsulatu, lecz mam pytanie odnośnie potwierdzenie zapłaty czy takie trzeba wziąść ze soba a jeżeli tak czy nie bedzie potrzebna pieczątka banku na tym potwierdzeniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja za to sie troche pogubiłam. Więc jesli chce dokonac opłaty za ubieganie sie o wizę (tu: $160) to moge (albo raczej muszę) to zrobic przez Bank Pocztowy, czy jak zapłace własnie sofortem to wszystklo tez będzie ok?

Link to comment
Share on other sites

Ja płaciłem przez sofort i odbyło sie bezproblemowo. Jedynie na co teraz patrzą w ambasadzie to na kartkę z kodem kreskowym i zdjęciem którą masz w PDFie po wypełnieniu ds-160 i to wszystko. W ogóle nie patrzą na dowód zapłaty ani na papier potwierdzający spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A czy po zrobieniu tej opłaty nie miałeś przypadkiem komunikatu, że płatność zostanie zaksięgowana dopiero w pierwszym dniu roboczym? Z tego, co się orientuję, to w weekendy, a już na pewno w niedzielę nie są realizowane żadne płatności międzybankowe. Owszem, pieniądze schodzą Ci z konta, ale leżą sobie na koncie rozliczeniowym banku do następnego dnia roboczego.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...