Skocz do zawartości

Jakie Dokumenty Wziąć Ze Soba I Jak Wytłumaczyć Im Że Nie Mam Stałej Umowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

słuchajcie panowie nie jestem po maturze to po pierwsze:):Pskonczyłem szkołe budowlaną...planuje wyjazd na trzy tygodnie zresztą tak mam zw zaproszeniu a pozatym to słyszałem że może zadawać dużo pytań odnośnie osoby mnie zapraszającej jakie pytania mogą sie pojawić w tym kierunku żebym sie nie zapowietrzył :D

A i pewnie nie ma co przesadzać z żartami do konsula na rozmowie bo pomyśli że sie podlizuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał a jakiś link do tego działu?

a jeszcze jedno mam pytanie, bo na zaproszeniu przyjaciułka napisała że ona sie zobowiązuje utrzymać mnie w stanach przez te trzy tygodnie.. i jeśli mnie spyta kto jest sponsorem to co mam powiedzieć bo przeciesz ja pracuje to bedzie myślał że coś jest nie tak ze ja pracuje a ona mi finansuje pobyt..

Dokumenty do niczego Ci sie nie przydadza.Taka wersje czytalem ostatnio na forum od sly6.

a jak sprawdzi to lepiej coś tam mieć przy sobie przynajmniej zaświadczenie że pracuje i zaproszenie więcej nic nie biore..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.usa.info.pl/topic/17877-wasze-wizyty-w-konsulacie-w-tym-roku/

przeczytaj to cale

a miał a jakiś link do tego działu?

a jeszcze jedno mam pytanie, bo na zaproszeniu przyjaciułka napisała że ona sie zobowiązuje utrzymać mnie w stanach przez te trzy tygodnie.. i jeśli mnie spyta kto jest sponsorem to co mam powiedzieć bo przeciesz ja pracuje to bedzie myślał że coś jest nie tak ze ja pracuje a ona mi finansuje pobyt..

a jak sprawdzi to lepiej coś tam mieć przy sobie przynajmniej zaświadczenie że pracuje i zaproszenie więcej nic nie biore..

powiedz tak jak bedzie lepiej wg Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...