Skocz do zawartości

Jakie Dokumenty Wziąć Ze Soba I Jak Wytłumaczyć Im Że Nie Mam Stałej Umowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wytłumaczyć w ambasadzie pytanie dlaczego nie mam stałej umowy tylko umowy na czas jaki wyjezdzamy do pracy w francji.zaświadczenie że pracuje bede miał na rozmowie ale jak zobaczy umowy to bedzie pewnie kłopot że nie mam stałej pracy tylko na czas wyjazdu...A i jeszcze jedno czy brać jakieś dokumenty jeśli posiadam samochód i motor na moją własność.. czy to może w czyms pomóc?i jesli tak to co wziąść dowody rejestracyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pewnie podczas starania sie o promese takiego pytania nawet nie dostaniesz....

Co to za umowa? To jakis kontrakt? Czym sie zajmujesz? Na jak dlugi okres wyjazd do francji?

Dokumenty nie potrzebne...Ja sie nie spotkalem na tym forum, aby konsul prosil o pokazanie dowodu rejestracyjnego.

A nawet jak zapyta o ten motor to mozesz powiedziec aby wyjrzal przez okno bo tam stoi Twój motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie pytania mogę dostać apropo mojej sytułacji mam 22 lata pracuje w francji na umowach na czas nie okreslony czyli jak jest wyjazd na 3 miesiace to mam na trzy miesiące ubezpieczenie i umowe i mam już dwie umowy z tej firmy i trzy wyjazdy trzeci był tylko na niecały miesiąc na czarno ale o czarnym nie ma co wspominać.. czyli co wezme tylko zaswiadczenie ze jestem zatrudniony i co wiecej bede kombinowal chyba że masz jakieś podpowiedzi :) 22 tego miesiaca mam spotkanie ale nie licze na pozytywny wynik hehe ^^ za pomoc bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul zapyta o to czym sie zajmujesz...

Powiesz, ze jestes zatrudniony w takiej i takiej firmie i wykonujesz to i to...wysylaja Cie gdzies tam do Francji, abys robil to i to...

Konsul pewnie zapyta, czy dlugo juz tak...a w PL co ?

to jak masz 2 umowy to dopiero zaczynasz przygode....

Zaswiadczenie wez, ale nie pokazuj jak sam nie poprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...