Skocz do zawartości

Wniosek Znikające Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zasięgnąć rady kogos doświadczonego w wypełnianiu wniosków. Ja i moja dziewczyna wypełnialiśmy wnioski o B1/B2. W pierwszym dniu ja wypełniałem i doszedłem do takiego pytania coś o kontakt z bronią palną albo czy miałem doświadczenie z materiałem biologicznym albo chemicznym czy jakoś tak to było. Nie pamietam które. Zaznaczyłem TAK bo nacodzien jak dr n med pracuje w zawodzi i w firmie biotechnologcznej gdzie prowadzimy eksperymenty na probkach biologicznych pochodzenia ludzkiego lub zwierzęcego. Tak też to wytłumaczyłem. Natomiast moja dziewczyna wypełniając wniosek na drugi dzień takiego pytania już nie miała. Sprawdzalismy 5 razy i nic. Oczywiscie reszta pytan byla taka sama na jakie ja udzielałem odpowiedzi ale to z materiałem biologicznym jakby wypadło.

Ktoś wie co to moze być? Może sie czyms naraziłem? Ale gdybym zaznaczył nie to byłoby oszustwo ponieważ w pinkcie praca i wykształcenie samo sugeruje ze mam kontakt z materiałem biologicznym. Dziwne bardzo. Mam nadzieje ze z tego tytulu nie bede miec problemow z uzyskaniem wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak poszlo na interview, bo o ile nie natychmiastowy denial to co najmniej bedziesz musial sie z tego wytlumaczyc...

Dam znać jak było ! Gdyby tak było jak mówisz to lekarze, pielęgniarki, naukowcy każdy po medyczno-biologicznych studiach miałby odmowe przyznania wizy! Każdy z nich także i ja przechodzili szkolenia kursy w zakresie jakiejś tam odłamów biologii. Moim zdaniem byłby to czysty absurd odrzucać komuś wizę tylko z powodu tego, że ukończył szkołę o profilu biologicznym ma styczność z materiałem biologicznym typu krew, tkanki, itp: Na tym przecież polega praca lekarza, biologów, mikrobiologów, naukowców itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...