Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna: Wyjazdy W Rozne Miejsca


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, to moj kolejny post na tym forum. Zwracam sie z troche innym pytaniem. Poniewaz mam wize przyznana na 10 lat z multiple entries, w tym roku lece do Kalifornii i czy np w jakiejs tam przyszlosci moge sie wybrac np do Nowego Jorku czy Chicago (w formularzu wizowym jako miejsce pobytu wskazalam adres hotelu w Los Angeles) i czy to mialoby to jakies znaczenie, ze za pierwszym razem jade do zupelnie innego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, to moj kolejny post na tym forum. Zwracam sie z troche innym pytaniem. Poniewaz mam wize przyznana na 10 lat z multiple entries, w tym roku lece do Kalifornii i czy np w jakiejs tam przyszlosci moge sie wybrac np do Nowego Jorku czy Chicago (w formularzu wizowym jako miejsce pobytu wskazalam adres hotelu w Los Angeles) i czy to mialoby to jakies znaczenie, ze za pierwszym razem jade do zupelnie innego miejsca?

przymij moją uwagę humorystycznie! :)

To pytanie z typu pytań małego dziecka: "Mamo, czy mogę iść siku?" :)

Oczywiście, że możesz, bo przecież nie będziesz tylko jeździl do Kalifornii i nikt nie zakaże Ci podróżowania w rózne miejsca USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi706, rozumiem, ze moje pytanie jest kuriozalne, i przyjmuje Twoja uwage humorystyczne :), oczywiscie, troche poczucia humoru nie zaszkodzi ale wole zadac pytanie godne malego dziecka, nic, bedac niedoinformowana, spotkac jakas niemila niespodzianke ;) nikt z mojej rodziny i bliskich przyjaciol nie podrozowal nigdy do USA, wiec zwrocilam sie do bardziej doswiadczonych :) prawo imigracyjne w USA jest restrykcyjne i slyszalam, ze tam lubi sie przyczepiac o szczegoly...kto pyta nie bladzi :)

Bardzo dziekuje za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...