Skocz do zawartości

Bilety - Pytanie O 1 Strone


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolezanka ostatnio podala mi strone ( www.fru.pl ) i jest dla mnie dziwne bo np bilet kupiony w USA w styczniu na przelot ( koniec czerwca ) z Rzeszow-Frankfurt-Nowy Jork kosztowal 2600 PLN a tam wyszukuje mi polaczenie sprawdzane w miesiacu kwiecien ( czyli 2 miesiace przed wylotem ) z Rzeszow-Warszawa-Nowy Jork ( powinno byc drozej bo nie trzeba sie przesiadac w innych krajach ) i wychodzi ze taki bilet kosztuje 2100 PLN.

Korzystal ktos z tej strony bo troche nie chce mi sie wierzyc w takie rzeczy ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że ceny biletów mogą się zmienić w ciągu kilku godzin. Jest taka zasada, że w samolocie nikt nie zapłacił tyle samo za bilet. Jak napisał sly ważna jest taryfa, linia, czy samolot jest już wypełniony poza granicę opłacalności lotu itd, bo wtedy bilety potrafią iść w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolezanka ostatnio podala mi strone ( www.fru.pl ) i jest dla mnie dziwne bo np bilet kupiony w USA w styczniu na przelot ( koniec czerwca ) z Rzeszow-Frankfurt-Nowy Jork kosztowal 2600 PLN a tam wyszukuje mi polaczenie sprawdzane w miesiacu kwiecien ( czyli 2 miesiace przed wylotem ) z Rzeszow-Warszawa-Nowy Jork ( powinno byc drozej bo nie trzeba sie przesiadac w innych krajach ) i wychodzi ze taki bilet kosztuje 2100 PLN.

Korzystal ktos z tej strony bo troche nie chce mi sie wierzyc w takie rzeczy ?

Pozdrawiam

Musisz podać więcej konkretów odnośnie samego lotu: daty i długość pobytu.

Spróbuj też innych stron. Ja korzystałem z expedia.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...