Skocz do zawartości

Jak i czym na Okęcie


doryska

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Tak się złożyło że musze "zapylać" w piątek do Warszawy pociągiem i mam pytanko. Jakim autobusem dojechać z dworca centralnego na Okęcie. Szczerze mówiąc nie znam Warszawy i nie mam pojęcia jak się do tego wszystkiego zabrać. Podpowiedzcie jak zorganizować tę podróż z dworca (Warszawa) na Okęcie. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez tramwajem

wychodzisz z centralnego na tramwaj ktory jedzie na ochote, a tam wsiadasz w 7  9 albo 25 :) wszystkie jada na okecie

powodzenia :D

Tak, owe tramwaje jada na Okecie, ale nie na Lotnisko im. F. Szopena (popularnie zwane Okeciem). Polecam podroz wymienionymi tramwajami, jesli chcesz zasuwac jakies 2km wzdluz pasow startowych, aby dostac sie do terminala :D

Z Dworca Centralnego jezdzi 175, bezposrednio na lotnisko. Rozklad ktos juz wyzej podal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Tak się złożyło że musze "zapylać" w piątek do Warszawy pociągiem i mam pytanko. Jakim autobusem dojechać z dworca centralnego na Okęcie. Szczerze mówiąc nie znam Warszawy i nie mam pojęcia jak się do tego wszystkiego zabrać. Podpowiedzcie jak zorganizować tę podróż z dworca (Warszawa) na Okęcie. Z góry dzięki  :)

skad jedziesz do wawy na okęcie? tak się składa ze jade też w piątek na okęcie na lot o 12:30 do NYC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...