Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Naturalnie masz rację, ale wiesz jak jest :D

Wprawdzie do rozmowy dużo czasu ale już po 1 maja muszę zdecydować czy wysyłać

tylko na siebie czy na całą rodzinę. Czy może mogę odesłać formularze na wszystkich,

a na rozmowę przyjść ewentualnie sam? Widzisz, medeski, i znowu zrodziło się nowe

pytanie pośrednio z Twojej winy ;) I jak tu ma głowa nie boleć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie masz rację, ale wiesz jak jest :D

Wprawdzie do rozmowy dużo czasu ale już po 1 maja muszę zdecydować czy wysyłać

tylko na siebie czy na całą rodzinę. Czy może mogę odesłać formularze na wszystkich,

a na rozmowę przyjść ewentualnie sam? Widzisz, medeski, i znowu zrodziło się nowe

pytanie pośrednio z Twojej winy ;) I jak tu ma głowa nie boleć... :)

Za Serafina, ślij na całą rodzine - da to Wam kilka dodatkowych miesięcy do namysłu. I oczywiście rozumiem nerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomey teraz ten czas jest taki jak pisze Joanna i kzielu ale co bedzie za rok to kto to wie,moze bedzie sie czekac na wize na pobyt staly z pare miesiecy a moze i 3 lata

co do oplat to te oplaty sa ruchome i moze byc tak ze za miesiac podniosa oplaty :)

jak widzisz czas oraz kasa to sa ruchome sprawy i wez takie cos poduwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam taki sam problem ja i dzieci chcemy jechać, natomiast żona nie(chociaż jeszcze wszystko pod znakiem zapytania).Forum czytam od samego poczatku i jestem pocieszony że mogę do ambasady jechać z dziećmi (są pelnoletnie 18 i 21.Mój nr.38... i mam nadzieję,że lipiec będzie moim miesiącem spotkania w ambasadzie.Posiadam też druk I-134 więc mam nadzieję,że problemu nie będzie.Pozdrawiam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończyła w styczniu 20 to ma 20. (dla ułatwienia - po przeżyciu 12 miesięcy, czyli roku kończy sie 1 rok i ma się rok, potem przeżywa sie drugi rok i po kolejnych 12 miesiącach kończy się dwa lata a zaczyna trzeci rok i trzy lata ma się dopiero po skończeniu tego trzeciego roku. Czyli jak się kończy lat 20 to się ma 20 lat a rozpoczety 21-szy rok zycia. 21 lat bedze się miało jak minie ten 21-wszy rok zycia i skończy sie lat 21 - nie wiem juz jak łatwiej to wytłumaczyc ;) - częsty błąd, choc nie mam pojęcia dlaczego)

Reasumując - jeśli Twoja córka skończyła w styczniu 20 lat to ma 20 lat - 21 bedzie miała dopiero w styczniu 2015. (czyli urodziła się w 1994 roku - zgadza się?)

Dzieci urodzone w roku 1994 kończą obecnie (w roku 2014) 20 lat i do następnych swoich urodzin w roku 2015 MAJĄ 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...