Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

ZMIANA ADRESU - PRZEPROWADZKI

Witajcie drodzy forumowicze,

Byłam na tydzień w USA po pieczątkę w paszporcie i wróciłam do Polski, żeby pozamykać tu pewne sprawy. Karta dojdzie do znajomych w Stanach. Chciałam zapytać o zmianę mojego adresu czy muszę ich informować na bieżąco, że wróciłam teraz do Polski jak i o tym, że tydzień będę mieszkać w NYC zanim na stałe zamieszkam w Bostonie? Była gdzieś taka adnotacja, że należy informować DHS do 10 dni po zmianie adresu. Będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienia. :) Pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

He he, to nie tak, przynajmniej w moim przypadku, po prostu poszukuję najbardziej optymalnego rozwiązania.

Ale jak powiedziałeś - najpierw muszą mnie wylosować, a może wylosują moją żonę to wtedy też wszystko się zmieni.

Oczywiście najbardziej prawdopodobne jest to, że nikogo z nas nie wylosują. Odpukać albo (jak u nas się mówi) trzeba to wypluć, to - wypluwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka urodziła się w styczniu 93r.

No to w styczniu 2014 nie skończyła 20 lat, ale 21.

I na wyjazd z Wami może się nie załapać.

Ktoś tu podawał linki do kalkulatorów, jak obliczyć wiek dziecka, czy kwalifikuje się na wizę jako dziecko, czy już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medeski,kto tu pisze na forum,że rozbiła się jego rodzina.Każdy z nas to indywidualna sprawa i decyzje.Jedni wyjeżdżają razem całą rodziną,lub pierwszy wylosowany,a rodzina może w ciągu pół roku w różnych terminach na przygotowany grunt (mieszkanie,praca,szkoła).W moim przypadku wylosowałem ja i żona,a różnica jest ok.200 numerów.Do KKC wysłałem ja,gdyż bałem się całkowitej dyskwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...