Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Na 2-Miesięczny Pobyt


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dostałam wizę turystyczną, planuję wyjazd w czerwcu do Stanów na dwa miesiące. Jakie wykupić ubezpieczenie? I czy warto je w ogóle wykupować?

Dołączę jeszcze drugie pytanie: Mam obecnie 17 lat. Dopiero w listopadzie skończę 18, więc w czasie pobytu jestem jeszcze wg polskiego prawa niepełnoletnia. Wybieram się jednak w podróż sama. Czy jest potrzebne mi jakieś pozwolenie rodziców na wjazd do usa?

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykup sobie karte ISIC i ubezpieczenie rozszerzone za ok 70zl :) Maja tak dziwna/naiwna polise, ktora pokrywa 100% wszelkich wypadkow, wiec dobrze dla ciebie:)

Sprawdz jeszcze PZU ubezpieczenia. Kiedys tez sprzedawali ubezpieczenie do Stanow za ok 100zl...Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Moi rodzice przyjezdzaja w odwiedziny na 2 tygodnie i szukam jakiegos ubezpieczenia dla nich. Nie wiem, czy lepiej szukac w USA czy moze w Polsce, z kilku innych watkow o ubezpieczeniach czytalem, ze Polskie ubezpieczenia sa tansze, ale amerykanskie sa zapewna w 100% wyplacalne, gdzie w Polsce to roznie bywa. Ma ktos jakies doswiadczenia z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mysle ze powinni sie ubezpieczyc w Polsce, najpewniejsze to PZU, tak mi sie przynajmniej wydaje i cos tam slyszlam. Znajoma zlamala tu reke to PZu pokrylo koszty. Wiem, ze jesli masz jakies maly problem to trzeba zapalcic z wlasnejkieszeni a po powrocie do Polski przedstawiasz rachunki i oni ci zwracaja. W powaznych przypadkach, typu operacja to kontaktuje sie ubezpieczalnia ze szpitalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...