Jump to content

Wiza B2 Kilku Uczestników Rozmowy Z Konsulem-Jak Wypełnic Wnioski


Recommended Posts

Witam!

Otóż, chciałabym wypełnić wnioski o wize b2 dla moich rodziców i brata (lat 17), z tym żeby poszli razem w trójkę na rozmowę z konsulem. Celem podróży jest ślub mojej siostry. Kieruję wiec pytanie: jaki jest sposób postepowania przy wypełnianiu i umawianiu rozmowy w którym bierze udział kilka osób? Dokonałam już założenia konta, na którym możliwe jest ustalenie terminu, czasu rozmowy oraz można sprawdzić informacje o opłatach itd. wnioski oczywiście musze wypełnic osobno dla kazdego. Ale co dalej? Czy na tym założonym przeze mnie indywidualnym koncie jest mozliwość dopisania reszty uczestników rozmowy? I co to jest podanie o zapis na spotkanie grupowe???

Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś przedstawił mi schemat/algorytm postępowania w takim przypadku.

Serdecznie dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

Ja wraz ze znajomymi składaliśmy wnioski osobno, na rozmowę umawialiśmy się osobno ( oczywiście na ten sam dzień i godzinę) a w konsulacie po prostu pani nam powiedziała że skoro podróżujemy razem to mamy do okienka podejść razem i dostaliśmy jeden numerek, na rozmowę do okienka podeszliśmy razem. Ale może lepiej niech ktoś się jeszcze wypowie, może faktycznie lepiej od razu jakieś spotkanie grupowe, coś w tym rodzaju.

Link to comment
Share on other sites

co innego osoby obce a co innego rodzina :)

tutaj sa inne zasady i nalezy o tym pamietac :)

To samo wnioski,po co wypelniac dla 3 osob jak jest miejsce na takie cos,dla rodziny-wspolny wniosek.,jedynie dane osobowe sie zmienia ;)

Link to comment
Share on other sites

A możesz też (ja tak z żoną zrobiłem), każdy osoba wypełnia osobno a przy umawianiu spotkania podajesz numer innych wniosków i jesteście razem umówieni (ważne jest tylko to żeby nie zakładać kilku kont a tylko jedno, wtedy na infolinii szybko dodadzą kolejne wnioski, wybierzesz termin i po sprawie)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...