Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna-Miejsce Pobytu-Kombinacje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

powiem szczerze, że poza tym co napisaliście wcześniej to ciągiem dalszym się póki co nie interesowałam. Z resztą ten cały wyjazd to taki spontaniczny, tak z 1,5 miesiąca temu wpadłam na to a czemu nie, nigdy wcześniej nie planowałam żadnej podróży do stanów. Co tam się dzieje na tym lotnisku? Też jakieś przesłuchanie? Bo chyba znów mam się czym martwić :ph34r: Nie miała baba problemu, to sobie wymyśliła wakacje... :rolleyes: Może jest tu jakiś wątek dotyczący tego drugiego etapu? Bo nawet nie wiem co wpisać w wyszukiwarkę...

Nie przejmuj sie. Szukanie dziury w calym. Beda pytac najwyzej przed wsiadaniem do samolotu do USA pytac kto pakowal walizke, jakas elektronika itd. A potem z urzednikiem juz w USA pytania odnosnie planow w USA itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kaer nadal jest taka rozmowa w Amsterdamie ;)

ostatnio byl post taki na forum :) ze ktos taka rozmowa mial na lotnisku

Dokladnie tak...jest...i dla kogos kto leci pierwszy raz...moze to byc bardzo stresujace...gdyz padaja znow te same pytania: do kogo, po co i dlaczego....

Pamietam, że w Amsterdamie, bo z wiekszości głównych lotnisk zniknęła, ale to jest prywatna firma (Securitas chyba) więc nie jest to nic trudnego, jak pisał coldsauce. Noena dostała wizę i nie ma co straszyć ją procentami. :)

haha...ja nie strasze..absolutnie....ale mysle ze dokladne info zawsze sie przyda...lepsze to niz zostac zaskoczonym.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...