Skocz do zawartości

Adres Na Jaki Przychodzi Pakiet


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Any time ;) Będzie dobrze. Jak już będziecie mieli pakiet skompletowany, sprawdźcie jeszcze raz pod kątem podpisów i odhaczonych kwadracików ;) A potem jeszcze raz i może jeszcze raz ;) (Gdybym ja sprawdziła cztery a nie trzy razy, to na pewno nie było by durnego RFE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję serdecznie Laurko za pomoc :) jest nieoceniona!

Ten adres podasz w formularzu DS 230, który będziesz odsyłać do Ambasady (punkt 13. "present address"). Z tego, co się zorientowałam po Twoich pytaniach, to jeszcze daleka droga Cię czeka do tego etapu, więc nie musisz się tym na razie przejmować, gdzie będziesz mieszkać za 6 miesięcy.

myślałam, że ten formularz DS-230 dostaję właśnie w pakiecie przesyłanym z ambasady...?

Pytanie 2 - po otrzymaniu NOA1 przychodzi coś do mojego narzeczonego pocztą? bo jeśli tak, to można tak to ustawić, żeby odebrali to jego rodzice w Stanach, póki on mieszka jeszcze we Włoszech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Możesz dostać w pakiecie. Ale jeśli sobie ściągniesz ze strony internetowej, wypełnisz i odeślesz mailem, to już Ci go wysyłać nie będą. Tylko prześlą potwierdzenie, że otrzymali od Ciebie DS 230 i checklist, że przejrzeli i jest OK i jesteś gotowa do umawiania się. No, ale nie wyprzedzajmy aż tak bardzo wydarzeń ;)

2) Tak, NOA1 przyjdzie pocztą. Na taki adres na jaki podaliście u petitionera. Jeśli chcecie, żeby to przyszło do jego rodziców, to wpiszcie adres jego rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Tak, NOA1 przyjdzie pocztą. Na taki adres na jaki podaliście u petitionera. Jeśli chcecie, żeby to przyszło do jego rodziców, to wpiszcie adres jego rodziców.

Czyli w petycji I-129F w PART A Address wpisać adres rodziców mimo, że mój narzeczony tam teraz nie mieszka? Nikt się do tego nie przyczepi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ten adres podasz w formularzu DS 230, który będziesz odsyłać do Ambasady (punkt 13. "present address"). Z tego, co się zorientowałam po Twoich pytaniach, to jeszcze daleka droga Cię czeka do tego etapu, więc nie musisz się tym na razie przejmować, gdzie będziesz mieszkać za 6 miesięcy.

Laurko, ale rozumiem, że formularz DS 230 zostaje przesłany na mój adres, następnie go wypełniam i przesyłam skan do Warszawy (czy trzeba wysłać oryginał również pocztą dodatkowo?). Jutro się przeprowadzam i zastanawiam się, gdzie zgłosić zmianę adresu? (jestem w oczekiwaniu na NOA2)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurko, ale rozumiem, że formularz DS 230 zostaje przesłany na mój adres, następnie go wypełniam i przesyłam skan do Warszawy (czy trzeba wysłać oryginał również pocztą dodatkowo?). Jutro się przeprowadzam i zastanawiam się, gdzie zgłosić zmianę adresu? (jestem w oczekiwaniu na NOA2)?

jak juz bedziesz miala noa2 to wcale nie musisz czekac na pakiet! niech narzeczony zadzwoni do nvc zeby dostac nr sprawy, nastepnie Ty mozesz dzwonic do ambasady do sekcji wiz imigracyjnych zeby dowiedziec sie czy dokumenty dotarly do polski. jak juz sie tak stanie wypelniasz ds230 sciagniety ze strony ambasady IVf04 i co tam jeszcze potrzebne i wysylasz mailem. ja juz bylam umowiona na rozmowe zanim dostalam pierwszy pakiet... (a tez przeprowadzilam sie w trakcie i nastepny lokator dal mi znac ze przyszla poczta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz bedziesz miala noa2 to wcale nie musisz czekac na pakiet! niech narzeczony zadzwoni do nvc zeby dostac nr sprawy, nastepnie Ty mozesz dzwonic do ambasady do sekcji wiz imigracyjnych zeby dowiedziec sie czy dokumenty dotarly do polski. jak juz sie tak stanie wypelniasz ds230 sciagniety ze strony ambasady IVf04 i co tam jeszcze potrzebne i wysylasz mailem. ja juz bylam umowiona na rozmowe zanim dostalam pierwszy pakiet... (a tez przeprowadzilam sie w trakcie i nastepny lokator dal mi znac ze przyszla poczta)

Chciałabym uniknąć tego, aby pakiet przyszedł do starego mieszkania... Czy jest na to sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...