Skocz do zawartości

Adres Na Jaki Przychodzi Pakiet


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Na jaki adres przychodzi pakiet z ambasady? Wiem, że w formie G325 wypełnia się adresy z 5 ostatnich lat, u mnie sytuacja wygląda tak, że w czasie studiów zmieniałam mieszkania praktycznie co roku, a z mieszkania obecnego wyprowadzę się za miesiąc. Nie wiem nawet gdzie będę mieszkać za 6 miesięcy, narazie na trochę wprowadzam się do znajomych. Nie chcę też, żeby informacje przychodziły na adres zameldowania (inna część Polski), bo za nim je otrzymam minie tyle czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pytanie: w formie G-325A trzbe podać ostatni adres poza granicami USA,w którym mieszkało się ponad rok. Mój ostatni adres, pod którym mieszkałam ponad rok to akademik w Poznaniu.... ale wydaje mi się bezsensu to wpisać, zwłaszcza, że nad tym pytaniem jest tabelka, w której trzeba wpisać adresy z poprzednich 5 lat i tam już to widnieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Na jaki adres przychodzi pakiet z ambasady? Wiem, że w formie G325 wypełnia się adresy z 5 ostatnich lat, u mnie sytuacja wygląda tak, że w czasie studiów zmieniałam mieszkania praktycznie co roku, a z mieszkania obecnego wyprowadzę się za miesiąc. Nie wiem nawet gdzie będę mieszkać za 6 miesięcy, narazie na trochę wprowadzam się do znajomych. Nie chcę też, żeby informacje przychodziły na adres zameldowania (inna część Polski), bo za nim je otrzymam minie tyle czasu...

Ten adres podasz w formularzu DS 230, który będziesz odsyłać do Ambasady (punkt 13. "present address"). Z tego, co się zorientowałam po Twoich pytaniach, to jeszcze daleka droga Cię czeka do tego etapu, więc nie musisz się tym na razie przejmować, gdzie będziesz mieszkać za 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pytanie: w formie G-325A trzbe podać ostatni adres poza granicami USA,w którym mieszkało się ponad rok. Mój ostatni adres, pod którym mieszkałam ponad rok to akademik w Poznaniu.... ale wydaje mi się bezsensu to wpisać, zwłaszcza, że nad tym pytaniem jest tabelka, w której trzeba wpisać adresy z poprzednich 5 lat i tam już to widnieje.... czy wiecie co tam wpisać?

nie wiem, czy wpisać mamy nazwisko - u nas są przecież końcówki nazwisk inne w zależności od płci a ten formularz mi pozwala tylko na podanie nazwiska ojca i panieńskiego matki, zastanawiam się czy nie uzupełnić długopisem? nie wiem, czy ktoś sie na tym zastanawiał, czy głupie pytanie...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewna z tym adresem? patrzyłam na przykładowy wypełniony formularz na visajourney i tam był wpisany adres.... Nie chcę, żeby mi odesłali formluarz z uwag na błędne wypełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewna. Tak zrobiłam i wszystko było dobrze. Mam moje G-325A przed oczami, więc nie oszukuję ;) Pytanie o adres poza USA jest dla obywateli/rezydentów USA, którzy wypełniają przecież ten sam formularz. Ja obywatelem/rezydentem nie jestem, więc wpisałam N/A. Miejsce na mój adres/moje adresy jest gdzie indziej. Przykłady z VJ są przykładami. Nie należy ich kopiować bezmyślnie. Mówię tak, bo czytałam przypadek osoby, która wydrukowała sobie te przykłady dla pomocy, a następnie po wysłaniu pakietu zorientowała, że załączyła formularze z VJ z danymi Jane Doally ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za pomoc i odpowiedzi!! bardzo mnie ten cały proces stresuje i frustruje jak widzę po forum ile czasu to wszystko zajmuje...

NOA2 po akceptacji jest wysyłane do mojego narzeczonego, a wiecie na jaki adres? mój narzeczony stancjonuje we włoszech ale we wrzesniu jest przenoszony do Stanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...