Jump to content

Sara

Użytkownik
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About Sara

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Seattle, WA

Recent Profile Visitors

3,485 profile views
 1. Zamówiłeś wielojęzyczny czy zupełny/skrócony? Czy wystarczyło wysłać wniosek z potwierdzeniem zapłaty? Żadnego dokumentu do wglądu nie trzeba było załączać?
 2. Mój mąż i ja zaczęliśmy proces adopcji. Jednym z wymagań jest odpis zupełny aktu urodzenia, oryginał. Czy ktokolwiek wie jak mogę taki odpis otrzymać?
 3. Jeśli ktoś jak ja prawie 3 lata temu, ma pytania na temat znalezienia pracy i samej pracy, to ja chętnie podzielę się doświadczeniem
 4. Polecam „Black” na Netflixie. My z mężem oglądany poraz drugi. Świetny! Na początku chciałam zrezygnować ale po drugim odcinku nie było mowy żeby się oderwać. Jeden z lepszych seriali jaki oglądaliśmy.
 5. Czy ktoś niedawno wracał do U.S. z panieńskim nazwiskiem w paszporcie i nowym na green card? Bez problemów?
 6. Mindhunter night manager Orville seal team handmaides tale
 7. Dzięki andypole. Czy to jest jedyne miejsce?
 8. Organziuje dla naszego działu finansów potluck w niedzielę i każdy ma przynieść potrawę/ danie skąd pochodzi. Będzie Etiopia, Chiny, Wietnam, Meksyk, USA i Polska. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić polskie jedzenie w Portland, OR czy okolicach?
 9. Dzieki grape... Amy pislala o odnowieniu ja sie pytam o zniesienie warunków. Wystarczyło powiedzieć że proces jest ten sam.... Ja wysłałam miesiąc przed wygaśnięciem zielonej karty. Sprawdzam stronę Kalifornii CSC i kilka dni temu ją zaktualizowali. Przez dwa miesiące ruszyli się do przodu o 5 dni... w takim tempie będę czekać kolejne 8 miesięcy....
 10. 'Renew it' a 'lift conditions' - nie ma różnicy? moje extention wygasło kilka dni temu wiec nie mam żadnego dowodu ze jestem tutaj legalnie.... byliście w takiej sytuacji?
 11. My tez dom upiększamy żeby na sprzedaż wystawić. Już pewnie z pięć tysi poszło jak nie więcej... i drugie tyle pójdzie. Najwiecej kosztował nasz front/backyard... koło 3 tysi.. nie myślałam że tyle ogródek wyjdzie...
 12. Chciałabym wysłać paczkę z US do UK. Moja kuzynka jest w ciąży i chcemy jej wysłać prezent na urodziny dziecka. W jaki sposób mogę wysłać żeby kuzynka nie musiała płacić cła ?
 13. Czy ktoś się orientuje jak wyglada proces gdy 1 roczne green card extension wygasa?
×
×
 • Create New...