Skocz do zawartości

Sara

Użytkownik
 • Zawartość

  344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7

O Sara

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Portland, OR

Ostatnie wizyty

3071 wyświetleń profilu
 1. Ulubione Seriale

  Mindhunter night manager Orville seal team handmaides tale
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Dzięki andypole. Czy to jest jedyne miejsce?
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  Organziuje dla naszego działu finansów potluck w niedzielę i każdy ma przynieść potrawę/ danie skąd pochodzi. Będzie Etiopia, Chiny, Wietnam, Meksyk, USA i Polska. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić polskie jedzenie w Portland, OR czy okolicach?
 4. Przedluzenie Dwuletniej Gc

  Dzieki grape... Amy pislala o odnowieniu ja sie pytam o zniesienie warunków. Wystarczyło powiedzieć że proces jest ten sam.... Ja wysłałam miesiąc przed wygaśnięciem zielonej karty. Sprawdzam stronę Kalifornii CSC i kilka dni temu ją zaktualizowali. Przez dwa miesiące ruszyli się do przodu o 5 dni... w takim tempie będę czekać kolejne 8 miesięcy....
 5. Przedluzenie Dwuletniej Gc

  'Renew it' a 'lift conditions' - nie ma różnicy? moje extention wygasło kilka dni temu wiec nie mam żadnego dowodu ze jestem tutaj legalnie.... byliście w takiej sytuacji?
 6. Chciałem Powiedzieć Że...

  My tez dom upiększamy żeby na sprzedaż wystawić. Już pewnie z pięć tysi poszło jak nie więcej... i drugie tyle pójdzie. Najwiecej kosztował nasz front/backyard... koło 3 tysi.. nie myślałam że tyle ogródek wyjdzie...
 7. Pomoc z paczką

  Chciałabym wysłać paczkę z US do UK. Moja kuzynka jest w ciąży i chcemy jej wysłać prezent na urodziny dziecka. W jaki sposób mogę wysłać żeby kuzynka nie musiała płacić cła ?
 8. Przedluzenie Dwuletniej Gc

  Czy ktoś się orientuje jak wyglada proces gdy 1 roczne green card extension wygasa?
 9. Szukanie Pracy, Pisanie Resume

  Ja za to przeglądam te oferty interview zwłaszcza jeśli podane jest wynagrodzenie. Lubię być na bierząco jeśli chodzi o wynagrodzenie na podobnych pozycjach. Tak, wiem ze mogę sobie sprawdzić online średnie.. I zgadzam się w 100% - częste rozmowy i negocjacje to podstawa. Drugi element to jak te negocjacje poprowadzić. Ja osobiście uważam że można znacznie lepiej poprowadzić dyskusje niż grożenie ze się odejdzie lub dostało się inna ofertę. To może być efektywne rozwiązanie ale na pewno niedlugoterminowe w oczach rady nadzorczej. W styczniu poprosiłam o podwyżkę i w taki sposób ze firma chce mi teraz dać awans - i poważnie mówię - zmienili zdanie głównie z powodu argumentów jakich użyłam w moim salary pitch. moja rada: po pierwsze sukces twojej firmy to twój sukces. Jak się do niego przyczyniłas i jak się przyczynisz w przyszłości. To także udowadnia twoja dedykacje. A to pracodawca bardzo ceni. a to tylko po peoerwsze. Ilon jeśli uważasz ze twoje wynagrodzenie jest nieadekwatne do twojej roli, rynku, i performance to jest czas
 10. Szukanie Pracy, Pisanie Resume

  Głównie LinkedIn. Mam tez swojego rekrutera, który co jakiś czas mi przesyła job descriptions, jeśli uważa że jest interesujące.
 11. Szukanie Pracy, Pisanie Resume

  Przeglądam sobie moje wpisy i przypomniały mi się chwile gdy szukałam pracy prawie 3 lata temu. Jak wszystko się zmienia! Teraz dostaje ofertę interview kilka razy w miesiącu... bardzo dużo się nauczyłam jeśli chodzi o rynek pracy i wynagrodzenia. W tylko 2.5 roku wynegocjowałam 4 podwyżki, w tym jeden awans, łącznie $35k. Teraz stoję przed kolejnym awansem do roli menadżera naszego fianance departament i wszystko wskazuje na to ze za kilka miesięcy to już będzie oficjalne. Także od entey level do menadżera w 3 lata. Pisze o tym ponieważ jeśli ktoś się obawia amerykańskiego rynku pracy albo inni mu mówią jak to ciężko o dobra prace - nie dacie sobie wmówić. Z właściwa wiedza, nastawieniem, ciężko praca, i odwaga kariera Jest otwarta przed wami. jesli macie pytania (zwłaszcza jak poprosić o podwyżkę lub awans i ja dostać) dajcie mi znać. Postaram się pomoc. Jeśli nie prosisz - nie dostaniesz.
 12. Przedluzenie Dwuletniej Gc

  9 miesięcy ... dlaczego USCIS nie aktualizuje strony internetowej na bierząco? Ostatni update jest z grudnia...
 13. Chciałem Powiedzieć Że...

  Przed Nowym Rokiem poprosiłam o kolejna podwyżkę i w piątek PAF został oficjalnie podpisany !!!
 14. Przedluzenie Dwuletniej Gc

  Wciąż czekam. Ponad 6 miesięcy teraz!
 15. Chciałem Powiedzieć Że...

  Wesołych Świąt!
×