Skocz do zawartości

everden

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  gdzie popadnie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. No to już mamy całą papierologię za sobą, teraz tylko grzecznie czekamy na interview. Aż muszę pochwalić nowy system elektroniczny CEAC: szybko, sprawnie, wszystko załatwiane przez osobiste konto dostępu, każda pierdołka do rozwiązania elektronicznie. Tfu, oby nie zapeszyć. Jeśli to ma dalej tak pięknie wyglądać, to mam radę dla prawników imigracyjnych: przekwalifikujcie się czym prędzej, bo za chwilę nie będziecie potrzebni. Procedura stała się tak prosta, że petenci będą sami procedować. Dla NVC zasłużone gratulacje.
 2. everden

  DV-2020 Loteria Wizowa

  Ale papugi poleciały .....
 3. Rany, Dana wreszcie znalazła, juhu: quote NVC Fee – $445 This consists of a combination of 2 fees – The affidavit of support fee of $120, and the DS-260 visa application fee of $325. unquote Jedyna osoba która faktycznie pomogła. Dziękuję Dana!!!
 4. Ja będę miała postępowanie konsularne w PL więc chodzi o inną opłatę
 5. Dzięki, ale niestety w podanym linku nie ma tych opłat Może jest jakiś link do 'fees NVC'?
 6. A ja podłączę się z prośbą o podanie aktualnych wysokości opłat za AOS i IV fee. (Znalazłam na forum tylko stare stawki z 2010: AOS $70 i IVfee $400) Dziękuję z góry
 7. everden

  NVC

  I wszystko stało się jasne - dzięki za link Niestety na stronce info dla mnie niepomyślne ale i tak dzięki za wyjasnienie. Pozdrawiam
 8. Witajcie, Czy jest jakiś sposób, by dowiedzieć się, który NVC rozpatruje moją sprawę o sponsorowanie rodzinne? Od razu uprzedzę, że nr tel.na NOA1 nie odpowiada. Dzięki z góry.
 9. Pytanie techniczne: jak szczęśliwcy z GC mogą przewieźć swoje mienie z PL do US ? (nie chodzi o spakowanie się w walizki tylko faktycznie o przewóz kilkudziesięciu kg dokumentów, książek, ubrań, drobny sprzęt, itp)
 10. everden

  Wiza K1 czy B2 co lepiej....

  Wtrącę się tylko z jedną rzeczą od Patipitts: w Polsce ślubu nie weźmiecie, jeśli jesteście rozwodnikami. Nasze UC żądają od Amerykanów jednego papierka, którego ci nie są w stanie dostarczyć. Wg mnie również B2 i K1 nie mają wpływu na siebie, to 2 różne kategorie wizowe A wagę wyroku i jego wpływ na Twoją wizę musi ocenić Konsul
 11. Dokładnie tak mi odpowiedziała ambasada - proszę aplikować o nową wizę. Dzięki Jackie
 12. Chyba jednak nie zaryzykuję i zawierzę ambasadzie. Trochę szkoda mi wywalać pieniądze na ticket i później zostać zawróconą do PL. Mąż się zastanawia czy nie przylecieć do Europy, bo też coraz gorzej znosi rozłąkę.......
 13. Jaka ładna tabelka - a dasz mi linka do niej (to też sobie zrobię taką wyliczankę ) ? Turystyczną wizę miałam, ale wklejona jest w stary paszport, na stare nazwisko. Teraz mam nazwisko męża, nowy czyściutki paszport i moja wiza automatycznie wygasła. Dzwoniłam do ambasady czy wpuszczą mnie z 2ma paszportami i aktem małżeńskim na lotnisku w US. Odpowiedź była niestety negatywna.
 14. Nieważne gdzie zawrzesz małżeństwo: wszystkie akty małżeńskie z urzędów na całym świecie są tak samo ważne i na żaden z nich nie patrzą lepiej/gorzej. Zaraz po ślubie możecie wysyłać I130 (u mnie od ślubu do aplikacji minęło trochę ponad tydzień, więc szybko). A co do czekania - niestety, nawet wizy małżeńskie/narzeczeńskie trwają długo , a przypominam że to sama góra w drabinie priorytetów wizowych. Ja pocałowałam męża na 'goodbye' 3 marca 2018. Zdaję sobie sprawę z faktu że następny raz mogę go pocałować na 'hello' dopiero w III 2019. Już mam zdiagnozowane załamanie, ale czekam, bo takie jest prawo. Wszyscy czekamy, Wy też musicie, cierpliwości.
×