Skocz do zawartości

Telefon


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Jeszcze dodatkowe pytanie jest takie czy w miejscu w ktorym bedziesz bedzie zasieg operatora z ktorym Play ma podpisane umowy roamingowe. Jest mase miejsc w US bez pokrycia albo ze slabym sygnalem...

..widzę, że jestem zielona... myślałam, że to kwestia roamingu, a to jest bardziej skomplikowane..;)

.Generalnie, chodzi mi tylko o to, bym mogła skontaktować się ze znajomymi,którzy mają mnie odebrać z lotniska i tyle. Potem, to już mój operator nie będzie mi potrzebny.. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..widzę, że jestem zielona... myślałam, że to kwestia roamingu, a to jest bardziej skomplikowane.. ;)

.Generalnie, chodzi mi tylko o to, bym mogła skontaktować się ze znajomymi,którzy mają mnie odebrać z lotniska i tyle. Potem, to już mój operator nie będzie mi potrzebny.. ;)

Pozdrawiam

Jesli nie ladujesz w szczrym polu to przy aktywnym roamingu bedzie dzialac. Play ma umowe z trzema operatorami w tym att i t-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jkb, jak masz drugi telefon, bo np. Pierwszy się zepsuł, to trzeba iść do salonu go zarejestrować w sprincie. Trwa to kilka minut.

A sprint nie może odmówić rejestracji telefonu? Nie jest przypadkiem taka polityka firm, że rejestrują tylko "swoje" telefony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprint nie może odmówić rejestracji telefonu? Nie jest przypadkiem taka polityka firm, że rejestrują tylko "swoje" telefony?

Tzn. pewnie tego z Polski nie zarejestrują. Dodatkowo, nie przyjmują telefonów z zewnątrz, tzn. jak kupisz na ebay i będziesz chciał zostać klientem. Przynajmniej rok temu nie można było. Moja dziewczyna miała popsuty telefon w sprincie i zarejstrowała stary telefon mamy, więc numer istniejący mozna zarejestrować, ale telefonu z innej sieci pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..widzę, że jestem zielona... myślałam, że to kwestia roamingu, a to jest bardziej skomplikowane.. ;)

.Generalnie, chodzi mi tylko o to, bym mogła skontaktować się ze znajomymi,którzy mają mnie odebrać z lotniska i tyle. Potem, to już mój operator nie będzie mi potrzebny.. ;)

Pozdrawiam

zadzwon teraz z Polski z tego Playa na próbe do usa....jesli pojdzie to powinno dzialac i w usa.

tu jakis znaleziony artykul:

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/klienci-play-moga-juz-dzwonic-z-usa,2,3,10075.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

zadzwon teraz z Polski z tego Playa na próbe do usa....jesli pojdzie to powinno dzialac i w usa.

tu jakis znaleziony artykul:

http://www.telepolis...,2,3,10075.html

z PL nie ma problemu, bo parę razy wysyłałam sms, tylko mi chodziło czy tam będzie działać. Czytając podesłanego linka, powinno być wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...