Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam nierozumiem jednego co chodzi o wizy do USA podobno minimum aby ubiegać się o wizę do USA trzeba mieć wykształecenie średnie albo wyrzsze,a niektórzy podrużują niemając 18-tu lat

Posted

wizy loteryjne maja takie cos ze musisz miec srednie lub wyzsze wyksztalcenie,ale wystarczy miec tez i zawodowe wyksztalcenie 8) ...

a wizy turystyczne to co innego ,nie mieszaj tych wiz z tymi 8)

Posted
To znaczy że aby ubegać się o wize turystyczne nie jest brane pod uwagę jakie mam wykształcenie??

Na szczescie dla wielu :) - nie...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...