Meghusman Posted June 7, 2005 Report Posted June 7, 2005 Witam nierozumiem jednego co chodzi o wizy do USA podobno minimum aby ubiegać się o wizę do USA trzeba mieć wykształecenie średnie albo wyrzsze,a niektórzy podrużują niemając 18-tu lat
sly6 Posted June 7, 2005 Report Posted June 7, 2005 wizy loteryjne maja takie cos ze musisz miec srednie lub wyzsze wyksztalcenie,ale wystarczy miec tez i zawodowe wyksztalcenie 8) ... a wizy turystyczne to co innego ,nie mieszaj tych wiz z tymi 8)
Meghusman Posted June 7, 2005 Author Report Posted June 7, 2005 To znaczy że aby ubegać się o wize turystyczne nie jest brane pod uwagę jakie mam wykształcenie??
Chomik Posted June 7, 2005 Report Posted June 7, 2005 To znaczy że aby ubegać się o wize turystyczne nie jest brane pod uwagę jakie mam wykształcenie?? Na szczescie dla wielu - nie...
sly6 Posted June 7, 2005 Report Posted June 7, 2005 wcale 8) abys przekonal Konsula ze wrocisz do Polski i ze w USA bedziesz turystycznie 8)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.