Skocz do zawartości

Praca W Aptece


karina80

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce cie smucic ale w tej chwili to praktycznioe nie ma szans na prace jako technik farmacji bez co najmniej zielonej karty.

TEraz z praca w aptece ciezko szczegolnie ze w wiekszosci stanow kazdy moze byc technikiem bez szkoly.

Daj znac jak potrzebujesz odpowiedzi na jakies pytania.

Witam, dzięki za odp., ale to teraz już nie do końca rozumiem. Ty piszesz że może zostać każdy bez szkoły, wcześniej uzytkownicy pisali że trzeba mieć licencje i certyfikaty. To jak to jest z tą pracą?? Znasz może kogoś kto pracuje w aptece w stanach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odp., ale to teraz już nie do końca rozumiem. Ty piszesz że może zostać każdy bez szkoły, wcześniej uzytkownicy pisali że trzeba mieć licencje i certyfikaty. To jak to jest z tą pracą?? Znasz może kogoś kto pracuje w aptece w stanach???

Zanim zostałam pielegniarka pracowałam jako CNA, czyli przynieś-zanieś-pozamiataj-podetrzyj tyłek w szpitalu. Wymagana jest ukończona szkoła średnia oraz kurs, lub szkolenie. Nie zmienia to faktu że trzeba również miec certyfikat stanowy.

Znam techników farmacji (pracuję w szpitalu). Zarabiają grosze. Nie bardzo widzę mozliwości sponsorowania, chętnych do pracy jest pełno. Co innego farmaceuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zostałam pielegniarka pracowałam jako CNA, czyli przynieś-zanieś-pozamiataj-podetrzyj tyłek w szpitalu. Wymagana jest ukończona szkoła średnia oraz kurs, lub szkolenie. Nie zmienia to faktu że trzeba również miec certyfikat stanowy.

Znam techników farmacji (pracuję w szpitalu). Zarabiają grosze. Nie bardzo widzę mozliwości sponsorowania, chętnych do pracy jest pełno. Co innego farmaceuta.

Dokladnie tak jest. Nie widze zadnej mozliwosci zeby ktos (firma) sponsorowala technika farmacji.

Przy tym bezrobociu w stanach nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek zdecydowal sie na sponsorowanie farmaceuty(niestety wiem co mowie moja zona jest farmaceltka i trudno jej znalesc prace w szpitalu)

Co do zarobkow to gdzies od 10$ do 20$ mozna zarobic jako technik farmacji w sklepach typu walmart kmart target etc.

Oczywiscie zaczynasz od najnizszej stawki a po 10-15 latach moze dojdziesz do 18-20$ za godzine.

Witam, dzięki za odp., ale to teraz już nie do końca rozumiem. Ty piszesz że może zostać każdy bez szkoły, wcześniej uzytkownicy pisali że trzeba mieć licencje i certyfikaty. To jak to jest z tą pracą?? Znasz może kogoś kto pracuje w aptece w stanach???

Znam wiele osob ktore pracuja w aptece (moja zona jest farmacelta, byla technikiem przez 4-5 lat)

Prace technika moge dostac np w Walgreens (oczywiscie jesli potrzebuja kogos) bez problemu chodz nic nie wiem o aptece. W Walgreens wysla cie na ich koszt na trening po ktorym dostaniesz certyfikat technika( praktycznie nic tam nie ucza oprocz liczenia piatkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym bezrobociu w stanach nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek zdecydowal sie na sponsorowanie farmaceuty(niestety wiem co mowie moja zona jest farmaceltka i trudno jej znalesc prace w szpitalu)

A widzisz, to pewnie tak jak z głoszonym wszech i wobec "zapotrzebowaniem na pielęgniarki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym forum można przeczytać inne opinie :) Czyli wnioskuję, z tego co pisaliście, że pracy nie ma w stanach dla techników farmacji, a jak jest to za grosze??? Dziekuję wszystkim za posty. Pozdrawiam

Duzo zalezy od stanu.Np w stanie Co ja widze male zapotrzebowanie na technikow farmacji.Srednia stawka to $14 /h czyli nie sa to jakies wysokie zarobki.No i zatrudniaja b czesto jako PRN co oznacza brak benefitow i stalych godzin.

A widzisz, to pewnie tak jak z głoszonym wszech i wobec "zapotrzebowaniem na pielęgniarki".

Ja teraz slysze ze bedzie b duze zapotrzebowanie na pracownikow socjalnych /klinicystow ze wzgledu na reforme w 2014.Zobaczymy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...