Skocz do zawartości

Programista Ekonomista W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej baczki na jakim portalu szukac pracy? Czy może lepiej szukac bezpośrednio u jakiejś firmy jak np Google?

Umieść swoje CV na monster.com oraz dice.com. O ile dobrze pamiętam jest tam możliwość dodania informacji, że poszukuje się sponsorowania od pracodawcy. Dodaj również swój numer telefonu, w takiej formie, aby rekruterzy z USA mogli się dodzwonić. Koniecznie załóż sobie nowego maila bo będziesz otrzymywał spam z ofertami kilka-kilkanaście miesięcy po rozpoczęciu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam monster.com, dice.com oraz cybercoders.com. Każdy z tych portali pyta o twój status w USA i możesz zaznaczyć, że wymagasz sponsorowania. Gdy przeglądałem te serwisy, to zauważyłem sporo ofert, gdzie sponsoring jest oferowany przez pracodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zagadkowe sa Twoje perypetie, bo nie jest dla mnie jasne co moze jeszcze wniesc dodatkowo praca w duzej amerykanskiej korporacji biorac pod uwage, ze juz obecnie pracujesz w Microsofcie. Byc moze chodzi o zdobycie doswiadczenia w zyciu i pracy za granica czy moze wiecej ekspozycji w dziedzinie finansow. Ale jesli planujesz powrot do Polski to mozesz o tym poinformowac lokalny Microsoft, ze interesuje Cie wyjazd tymczasowy i na pewno do nich wrocisz. Nie wiem dlaczego mieliby bac sie tej opcji bardziej niz perspektywy przejscia do innej firmy. No chyba, ze np. wiedza, ze w USA bylbys pod presja zeby nie wracac i ma tu miejsce konflikt interesow roznych oddzialow.

Ale mimo wszystko powinienes ta opcje potraktowac priorytetowo i za latwo z Microsoftu nie odchodzic, bo sa najlatwiejsza sciezka w organizacji wyjazdu i zeby nie okazalo sie, ze w przyszlosci po latach spedzonych w USA i planowanym rozwoju zawodowym bedziesz musial po powrocie w Polsce rozwazac opcje, ktore sie nie beda umywaly do Twojej obecnej pracy i pozycji bo chyba takich jest niewiele jesli nie planujesz migracji w kierunku finansow i zarzadzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...