Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no zrozumialem. Czyli twoj tata ze tak powiem jest mocno napalony na usa ze nawet gotow byl w przypadku dostania wizy wyjezdzac na drugi dzien ( bo jak pisalem samo to ze on by poszedl po wize dostal ja i przed twoja wizyta w ambasadzie nie wyjechal nie skomplikowalo by twojej sprawy, jezli by wyjechal to to moglby byc problem bo musiala bys sie przyznac ze ojcie jest w usa).

A tak na marginesie macie jakas rodzine w usa, dobrych znajomych, czy twoj tata chce jechac w ciemno? Fakt w stanach prawie kazdy sobie poradzi ale jezeli ma juz swoje lata, jak piszesz choruje, nie ma tam znajomych to sie moze mocno rozczarowac ( a moze byl juz wczesniej w usa). Choc niektorzy z rentami inwalidzkimi z polski zasowaja jak male samochodziki i ani mysla o jakimkolwiek narzekaniu na zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, tata chce wyjechać jak najszybciej, bo zdaje sobie sprawę, że im później tym gorzej (ma nadzieję, że się zobaczymy w USA na wakacjach) i dlatego właśnie pytałam, czy to, że ja będę w USA to jakaś przeszkoda w otrzymaniu wizy.

Aż taki chory to mój ojciec nie jest, ale lata swoje robią i coraz częściej na coś narzeka, ale jak chce, to niech próbuje:).

W USA rodziny już nie ma-wróciła, albo umarła, ale jest taty koleżanka, którą on ściągnął do USA jakieś 15 lat temu (wtedy był w USA - 2 lata na turystycznej) i ona obiecała mu się odwdzięczyć: znaleźć mieszkanie, załatwić pracę i pomóc na starcie. :)

Pozdrwionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na granicy ( te 15 lat) wiec nie wiadomo czy by sie lapal czy nie, po drugie maja wykreslic a nie juz wykreslili. Wiec chyba to maja skoro mowia ze moze nie beda brali tego pod uwage ( chyba ze blefuja).

Co do tego ze juz nie maja to chyba odwrotnie ( takich rzeczy sie nie kasuje, nie wyrzuca jest raczej tendencaj do zbierania jak najwiekszej liczby informacji) po prostu moze jeszcze to go nie ma. Zreszta to odwieczne pytanie wszystkich starajacych sie o wizy co oni maja w tych ich komputerach, jak aktualne sa ich dane ( jak pisalem moze to wyplynac podczas wizyty w ambasadzie choc nie musi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...