Skocz do zawartości

Kilka Pytań Oraz Jak Zaplanować Podróż?


spicyvanilla

Rekomendowane odpowiedzi

Lecę do Seattle :) Wątpię, że zdążę bo za niedługo weekend majowy i się przeciągnie a do tego jest jeszcze praca i ciężko będę miała o wolne no bo w sumie to w mojej pracy nigdy nie ma wolnego xD A poza tym musze się umówic na wizytę z konsulem. Czytałam gdzieś, że ktoś tam czekał ok. miesiąc na interview. No to trochę biednie xd długo... Czyli bez tych szczepionek chyba zdążę no ale nie jestem kasiasta i 450-600 dolców to sporo i teraz dylemat się pojawia..

Tak z innej beczki to czy powiedziałabyś mi jak wygląda rozmowa z konsulem w sprawie k1? Jakie są pytania, czego mogę się spodziewac itd? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę do Seattle :) Wątpię, że zdążę bo za niedługo weekend majowy i się przeciągnie a do tego jest jeszcze praca i ciężko będę miała o wolne no bo w sumie to w mojej pracy nigdy nie ma wolnego xD A poza tym musze się umówic na wizytę z konsulem. Czytałam gdzieś, że ktoś tam czekał ok. miesiąc na interview. No to trochę biednie xd długo... Czyli bez tych szczepionek chyba zdążę no ale nie jestem kasiasta i 450-600 dolców to sporo i teraz dylemat się pojawia..

Tak z innej beczki to czy powiedziałabyś mi jak wygląda rozmowa z konsulem w sprawie k1? Jakie są pytania, czego mogę się spodziewac itd? Z góry dzięki :)

Olej prace, przeciez zaraz wylatujesz na inny kontynent xD

Na interview idzie sie z dnia na dzien. Jak sie ma wszystkie dokumenty gotowe, robi sie oplate i mozna sie umawiac. Terminy sa na nastepny dzien. Jesli ktos czekal miesiac, to zapewne z wlasnego wyboru.

To jest normalna rozmowa. Nie bedzie pytania na ktore nie znasz odpowiedzi, bo dotycza Ciebie i Twojej drugiej polowki. 5 minut milej pogawedki i tyle! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...