Skocz do zawartości

Nvc


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Przedarłam się przez wszystkie wątki na tym forum i pamiętam, że ktoś załączał linka do strony, na której sprawdzało się, czy dokumenty dotarły z NVC do ambasady. Czy mogę prosić o powtórne wklejenie, nie mogę teraz tego znaleźć. Dzięki z góry :)

Ile mniej więcej czasu trwa od momentu kiedy NVC otrzyma dokumenty do przesłania ich do ambasady w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mozna sledzic wg DHL (instrukcje gdzies na visajourney) lub dzwonic do Ambasady (mi ani razu nic nie chcieli powiedziec, tylko czekac na powiadomienie poczta, ale i tak nie czekalam). Ile czasu papiery spedzaja w NVC zalezy od tego, ile NVC ma pracy. Nasze byly tam zdaje sie 1 dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich!

W końcu po 42 dniach dostałam case number od NVC! Teraz będzie wielkie przyspieszenie, bo nie mam jeszcze połowy spraw do wyjazdu załatwionych ;) A chciałabym najpóźniej poczatek grudnia leciec.

Ale jest jeszcze jedna sprawa. O numerze dowiedziałam sie poprzez e-mail. Jakieś 13 dni temu ja wysyłałam e-maila z zapytaniem czy maja juz moja sprawę i czy mam juz numer przypisany. W odpowiedzi własnie dostałam numer WRW, ale niepokoi mnie to zdanie:

This petition is currently undergoing necessary administrative processing. You will be notified with further instructions when the processing is complete.

CZy to AP to jest normalna procedura, tzn. czy zawsze tak pisza w e-mailu, czy raczej moja sprawa bedzie tam dłuzej siedzieć, żeby ją w ogóle przepuścili? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wszyscy przez to przechodza. Byc moze nalozyli AP na Wasza petycje wlasnie po to, zeby przedluzyc jej waznosc? Glowa do gory!

Rob co mozesz ze swojej strony, zeby byc przygotowana do wyjazdu, ale bierz poprawke na to, ze data wylotu moze nie byc dokladnie taka jaka sobie wymarzylas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...