Skocz do zawartości

Nvc


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Uwazam ze dostalas taka odpowiedz poniwaz dlugo, ponad norme, czekalas na przeslanie dokumentow do NVC, ale teraz jak masz numer to juz szybko idzie. Ja od przeslania dok.do NVC czekalam 3 dni na odeslanie ich do Polski a w tydzien pozniej mialam spotkanie z konsulem. Dokladnie w poniedzialek odeslali nasze dok.a wnastepny bylam na rozmowie. Wiec jak najbardziej mozesz swieta Bozego Narodzenia planowac w Stanach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra nie strasz mnie! xD

To chyba nie dlatego, że ja wysłałam e-mail z zapytaniem? Moga mi teraz zrobic deny? Chyba nie, watpie raczej w to.

No, ale numer mam to badania moge chcoiaż zrobić.

Kilka glebokich wdechow i spokojnie! Bez paniki :) Niczego Ci nie odmowia. Po prostu musza naprostowac, to co sknocili. Trzymam kciuki! ^_^

Witam. Uwazam ze dostalas taka odpowiedz poniwaz dlugo, ponad norme, czekalas na przeslanie dokumentow do NVC, ale teraz jak masz numer to juz szybko idzie. Ja od przeslania dok.do NVC czekalam 3 dni na odeslanie ich do Polski a w tydzien pozniej mialam spotkanie z konsulem. Dokladnie w poniedzialek odeslali nasze dok.a wnastepny bylam na rozmowie. Wiec jak najbardziej mozesz swieta Bozego Narodzenia planowac w Stanach. Pozdrawiam

Normalnie tak powinno byc, ale u nich akurat tak sie stalo, ze nastapilo jakies przeoczenie, petycja sie zawieruszyla i teraz nalozyli AP, a nigdy nie wiadomo ile to moze potrwac. To jest urzad imigracyjny i na przeprowadzenie kazdej czynnosci maja jakies procedury. Moze zrobia to w tydzien, a moze w cztery. Wiadomo, ze im szybciej, tym lepiej, ale osobiscie uwazam, ze nie ma sie co nastawiac, zeby sie potem denerwowac i stresowac, ze ma sie jakies plany porobione a tu zonk! Lepiej sie przyjemnie zaskoczyc niz w druga strone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przeoczenie, ja tez czekalam 30 dni na przeslanie dok.z centrum w Kaliforni do NVC. Teraz czeka sie dluzej niz kiedys. Dokladnie 30 dnia otrzymali moje dok.ale szybko je odeslali do Wawy. Ale oczywiscie jak to oni mowia kazda sprawa jest inna. Mam nadzieje ze bedzie teraz juz szybko jak w moim przypadku. Aha i tez pisalismy tam i dzwonilismy kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Laurka masz racje :)

I tak, teraz czeka się średnio 6-8 tygodni. MAgda jeszcze miała to "szczęscie", że czekała miesiąc, ale póxniejsze noa2 już dostawały później.

No zobaczymy, medical umówiłam na nastepny tydzień :) Będe sobie sprawy szykowac, że będzie juz gotowe :)

A jeszcze Magda, jak pisaliście e-mail i wam odpisali e-mail z case number (jeśli) to tez tam mieliście taka informacje? Bo numer mam, nazwiska wszytkie dane w meilu sa podane. Ale najlepsza jest osoba, która to podpisała a mianowicie - Jesus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostalas odpowiedz od samego Pana Boga. :-)

A tak na powaznie to byl pewnie tylko jakis hiszpan z pochodzenia. Nie nie dostalismy takiej informacji jak Wy , a numer dostalismy telefonicznie-oczywiscie jak tam zadzwonilismy po raz pewnie 20.:-)

Ale oni zawsze odpowiadzli nam z duzym opoznieniem wiec zanim dostalas te wiadomosc to status Twojej sprawy juz sie zmieniel. Tak bylo w naszym przypadku. Nim cos napisali to my przez tel.mielismy juz inna info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Magda!

Wieczorem sprawdziłam status jeszcze raz i pokazało mi "In transit", więc pewnie zaczełam panikowac za wczesnie :) Za co przepraszam, ale moze mój przykład sytuacji kiedys komus sie przyda :)

Rozumiem, ze "in transit" to w drodze do konsulatu. Ale sprawa nagle nabrała tempa! Niesamowite :) Mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sory, jeszcze raz ja.

Nie czaje. Wczoraj ok. 13.00 było at NVC; wieczorem było IN TRANSIT, a dzis, teraz jest READY i jest tak:

Immigrant Visa Case Number: Case Creation Date: 18-Oct-2013 Status Updated Date: 23-Oct-2013

To już teoretycznie na wywiad moge sie umawiać? A to creation date jest kiedy to doszło czy kiedy sprawa została wprowadzona w NVC?

Szaleje już... A no i na wywiad mam jeszcze czas żeby sie umówić?moge np. za 2 tyg sie dopiero umawaiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz za dwa tygodnie bez problemu. Mi zalezalo na czasie wiec nie czelakam nawet az dokumenty dotra do wawy tylko umowilam spotkanie jak mialam taki status jak Ty teraz. Widzisz, mowilam ze teraz juz szybko bedzie. :-) :-)

Mozesz za dwa tygodnie bez problemu. Mi zalezalo na czasie wiec nie czelakam nawet az dokumenty dotra do wawy tylko umowilam spotkanie jak mialam taki status jak Ty teraz. Widzisz, mowilam ze teraz juz szybko bedzie. :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...