Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


konradkonrad33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chce sie dowiedzieć od was wysztkich na forum jakieś wskazówki do.. Chcialem zapytac,bo chce leciec do kanady na wize turystyczna on trwa 6 miesiecy ale jak bym kupil bilet na te 6 mies na granicy mogli mi cos zrobic nie wiem zakaz wstepku do kanady czy cos takiego .. i jak bym kupil bilet np na 3 miesiace i potem np przenies bilet o kolejne 3 mies czy tak moze byc ?nic mi wtedy nie zrobia ? Pytam bo moja siostra jest tam na stale z bratem. I moja siostra wlasnie urodziła synka i chcial bym jej pomóć ale tez nie do konca bo chcial bym pojsc do pracy zarobic kilka $Dolarów $

Co jeszcze! Chciał bym zostac tam w kanadzie na stale i nie wiem w jakis spodób to zrobic . Wiem ze jest cos takiego jak znajde dziewczyne i wezme z nia slub i wtedy bede mogl dostac papiery na stałe .

Jak zle wybralem forum przepraszam i prosze mnie na kierowac gdzie moge tych rzeczy sie dowiedzieć z góry dzieki poctrawiam Konrad ! :PPPPPPPPPPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa wiza turystyczna to sie dowiesz na granicy a mozesz Kanade zobaczyc z okien samolotu oraz lotniska bo nie zostaniesz wpuszczony

Urzednik ma prawo dac Ci pobyt krotszy niz 6 miesiecy,mozesz miec 2 rozmowe juz bardziej szczegolowa,wiecej pytan .

Co do biletu to masz dobre wytlumaczenie dlaczego tyle chcesz byc w Kanadzie,co bedziesz robic,zwiedzac ale co,gdzie?kto za to placi.

Mozesz miec na 3 miesiace tez bilet a jak dostaniesz pobyt na 3 miesiace to wtedy musisz pomyslec jak ta wize przedluzyc .Tak samo bilet a czasami nic sie nie da zrobic ,zmienic daty.

Co do pracy nielegalnej to robiles kiedys cos takiego,czekales na kase a siostra pomoze,bedzie sie pytac dlaczego kasy nie otrzymales,np na czas,za tak malo

I pamietaj to nie USA,tam mozesz szybciej wpasc na pracy nielegalnej.A wtedy zeganj pobycie staly,turystyczny i potem trudno jest wrocic do Kanady.

Legalny pobyt ale w jakiej Prowincji bys byl.,kazda ma swoje programy,co do slubu to ma byc z milosci i teraz prawo jest takie ze dostajesz karte-staly pobyt na okres 2 lat a po 2 latach pokazujesz ze nadal trwa malzenstwo,to nie dawne czasy ze mogles wziasc rozwod bez konsekwencji zadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miales bilet na 3 miesiace i leciales 1 raz,a teraz lecisz kolejny,chcesz byc 6 miesiecy .

Wrociles na czas ale przygotuj sie na pytania co teraz chcesz zwiedzac i zobaczyc i dlaczego 6 miesiecy?

Jak juz napisalem,w jakiej Prowincji bedziesz,bo sa takie ze z pobytem jest latwiej i wiza jak i trudniej

tutaj masz to opisane ladnie ,umiesz j.angielski-francuski aby poczytac

http://www.cic.gc.ca/english/


To moze byc trudno z takim pobytem i sama wiza

zalezy jaki zawod ..czy masz doswiadczenie

juz latwiej o legalizacje pobytu przez malzenstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...