Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


konradkonrad33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zawód Sprzedawca w kanadzie bym pracowal jako stolaż ,bylem w kanadzie 3 mies i troche wyniosłem z tego u mam jakies tam doswiadczenie z podłogami ... Z Jezykiem bedzie troche treudniej ale chce sie zapisac do szkoly nauki jezyka.. Nie wiem bede probował moze siostra mi poda jakies inforamcje jak mnie przygarnac do kanady ;p bo w polsce nie ma dla mnie miejsca . Jak masz chęć pomocy mozesz mi podać najważniejsze i cene informacje . Dzieki za wszystko w razie czego bede jeszcze pisal !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz doswiadczenie jakies w Kanadzie ale jego nie mozesz ujac w urzedzie ;)

Co do sprzedawcy -wizy pracowniczej to musi pracodawca pokazac ze szukal pracownika a jego nie znalazl

Szkoda ze sie nie zainteresowales o IEC -praca wakacyjna.Mialbys pozwolenie na prace na okres 1 roku czasu.

Dobrze ze chcesz sie nauczyc jezyka.


juz masz 1 linka podanego

inny to

www.ontarioimmigration.ca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich to nie bardzo obchodzi.

Jeśli nie przekonasz ich, że masz wystarczające fundusze, aby utrzymać się w Kanadzie przez pół roku (weź pod uwagę, że planujesz popełnić przestępstwo imigracyjne - wyjechać do pracy na wizie do tego nie przeznaczonej), to dadzą Ci na tyle, na ile uważają, albo zawrócą z powrotem do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga tez wziasc od Ciebie kase i jak wyjdziesz na czas wtedy Ci zwroca ja :),moga tez od rodziny wziasc kaucje.

Widze ze cos czytales,slyszales ale z taka wiedza za duzo nic nie zrobisz

Mozesz wziasc udzial w IEC-praca wakacyjna a potem po wziasc udzial w IEC -staz.praktyka i to jest mozliwe

Nie mozesz jechac aby 2 raz na ten sam program :) rozumiesz teraz?IEC ma 3 programy .

I mozesz leciec turystycznie po powrocie z IEC .

takie masz ryzyko co do biletu ale chyba masz jezyk aby sie dowiedziec ile kosztuje zmiana,czy jest mozliwa zmiana daty na bilecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np kupuje bilet na te 5.5-6 miesecy . Wylatuje do kanady i tam na granicy mnie pytaja zadaja te pytania (Kontrola,wywiad) I oni moga maja prawo zeby np dac mi tylko na 3 mies tak i to sie wiąże z pewnym ryzykiem ze bede musial kupowac nowy bilet lub zmieniac date powrotu ! ?

Z doświadczenia.

Kup bilet na 2-3 miesiące, w razie czego możesz zmienić/przebukować, mniejsze ryzyko że cie zawrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...