Skocz do zawartości

Hotel/pokój/nocleg W Nowym Jorku - Kilka Pytań..


georg700

Rekomendowane odpowiedzi

hehe chyba jednak wezmę termin chwilę później i skorzystam z

http://www.booking.com/hotel/us/new-york-220-bowery.pl.html?sid=20d38b98bed1e9504fd8cf666083edec;dcid=1;checkin=2013-09-12;checkout=2013-09-26;srfid=14f4cb291f436c210e9b2e90eab84c3af3b4d8a0X1;show_room=32532301#RD32532301

:)

troszkę wyższa ocena..

widzę, że "hotele" z pokojami BEZ OKIEN w Nowym Jorku to standart, ale wiadomo, że w Nowym Jorku nie będę siedział w pokoju hehe. Chyba tak zrobię, a polecę Lufthansą albo British Airlines

Mylisz się i to bardzo .Hotele bez okien absolutnie nie są żadnym standardem .Wręcz przeciwnie to wyjątek tanich ,brudnych noclegowni.

Siedział w pokoju nie będziesz to prawda ale chyba będziesz spał ? W tanim hotelu czy motelu z dużo większym prawdopodobieństwem trafisz na pluskwy i co wtedy ? Moje skromne zdanie jest takie : jeśli nie stać Cię przynajmniej na średniej klasy hotel ( 3 *** ) to daj sobie spokój z taką wycieczką.

http://www.expedia.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link Darek

Bowery, nocleg, który właśnie przekleiłem w ostatnim poście, ma niby 3 gwiazdki. Mam nadzieję, że robactwa nie będzie.

Tzn stać mnie ale po co mam płacić 2 razy więcej jak mogę 2 razy mniej, a za kasę, którą zaoszczędzę lepiej się zabawić. Dlatego też gdy pisałem o pokojach bez okien, użyłem słowa "hotel" - w cudzysłowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój mąż był w NY w maju tego roku. Spał z kolegami w hotelu Pensylwania. Opinie różne ale pewne jest że: nie jest drogo, w samym centrum Manhatanu, świetne miejsce na wypady po NY, średnio czysty z zewnątrz, brudne okna, obsługa przemiła, mieli pokój 2 osobowy ale byłu wielkie łóżka, czyta pościel klimat lat 60/70, widoki z okien różne, oni mieli ok ale można trafić na widok śćiany budynku obok, w pokojach okna jak wspomńiałam brudne ale słonko widač-:) . Też bałam sie o robaki a w szczególności o pluskwy ale powiedzieli że w pokoju czysto poza oknami. A rezerwował na booking i tam masz różne opinie. Jeżeli hotel na zwiedzanie bo tylko śpisz i odpoczywas to O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...