Skocz do zawartości

Opinie O American Airlines


mat.kaw

Rekomendowane odpowiedzi

Leciałem z Chicago do Paryża. Stary samolot, stara, niezbyt miła obsługa, ale coś za coś, cenna za bilet była niska. Wracałem z Londynu do Chicago i zostałem mile zaskoczony bo mimo że bilet miałem na AA to rejs był obsługiwany przez British Airways.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co słyszałem to równia pochyła; ja ostatni raz leciałem dobrych kilka lat temu. Alkohol był płatny, jedzenie amerykanskie (pizza na lunch, batony dostaliśmy na podwieczorek!...). Samoloty są stare, to fakt. Ale to co mi się podobało w AA to ułożenie foteli w Boeingach 777 latających na trasie LON-JFK, a mianowicie 2-5-2, zamiast standardowego 3-3-3. Oczywiście to pozytyw zakładając, że siedzi się w "dwójkach" a nie w środku "piątki" (wiem, że chcieli wprowadzić extra opłaty za "dwójki", nie wiem czy to weszło).

Osobiście, jeśli bilet byłby tańszy, to nie widzę problemu. Oczywiście jeśli lot jest obsługiwany przez British Airways (ten sam alliance), to już inna bajka.

Pzdr,

- Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...