Skocz do zawartości

Posiadam Wize Emigracyjną, Wyjeżdzam Niebawem, Chce Sprowadzić Narzeczoną. Jakie Są Możliwości?


Rekomendowane odpowiedzi

Slub w sam w sobie nie jest problemem ,tutaj chodzi jak udowodnic ze nie bedzie legalizacji pobytu na terenie USA oraz zmiany statusu w USA

A czy zmiana statusu i legalizacja pobytu to jest jakiś problem ? (Trudno sobie wyobrazić ,ze po ślubie nie będziemy chcieli zalegalizować pobytu narzeczonej żeby mieszkać razem) O co chodzi z tą legalizacją, dlaczego to może być problem dla urzędnika na granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie tej długości pobytu na wizę turystyczną.

Jak w moim wypadku moja narzeczona ma argumentować w czasie rozmowy z urzędnikiem na lotnisku aby dostać pozwolenie na 6miesięcy,

Czy to ,że jedzie do narzeczonego aby go odwiedzić to wystarczający powód? czy powinny być jeszcze inne powody?

A co z biletem powrotnym, czy kupić powrotny z tym terminem 6miesięcznym , czy raczej jakiś otwarty bilet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja trzyma w Polsce ze moze byc 6 miesiecy po za Polska,czy ma do czego wracac oraz czy podejmie tam prace nielegalna

Musi zrezygnować z pracy ,żeby wyjechać na tak długo, ale po powrocie być może będzie mogła powrócić do tej samej pracy. A najważniejszy powód powrotu ,żeby nie przekroczyć czasu pobytu legalnego, żeby móc wyjechać w następnym terminie. To samo nielegalna pracą, nie wchodzi w grę aby nie stracić szans na późniejszy wyjazd. Czy to jest dobra argumentacja dla urzędnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi zrezygnować z pracy ,żeby wyjechać na tak długo, ale po powrocie być może będzie mogła powrócić do tej samej pracy. A najważniejszy powód powrotu ,żeby nie przekroczyć czasu pobytu legalnego, żeby móc wyjechać w następnym terminie. To samo nielegalna pracą, nie wchodzi w grę aby nie stracić szans na późniejszy wyjazd. Czy to jest dobra argumentacja dla urzędnika?

Nie za baŁdzo. Myślisz, że Ci co mają zamiar zrobić visa fraud nie sprzedają podobnych bajek?

Co zamierza pani zwiedzać przez 6 miesięcy? Czy planuje Pani ślub z narzeczonym? Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jujuking01 to jak tak powie ze moze,ze wroci to wyjdzie ale bez wizy

Tutaj nalezy byc pewnym ze bedzie praca,ze ma zgode na taki czas i tyle a nie byc moze ..nie ma miejsca na takie odpowiedzi.

Co do bajek to racja..ma miec bajka realnosc :) a jak wiadomo nie zawsze takie cos dobrze wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, trzeba być zdecydowanym i pewnym siebie, wiem, też to kiedyś przechodziłem. tak czy owak, jeżeli powiesz prawdę to pomyślą ,ze kłamiesz, a jeżeli skłamiesz to może uwierzą.

Sam juz nie wiem czy ona powinna mówić ,że jedzie do narzeczonego , bo tez może być podejrzane, ze niby chce zostać.

Co się w tym wypadku może najbardziej sprawdzić? Że ma urlop i jedzie na zwiedzanie? Odwiedzić przyjaciół których poznała na FB?

Będzie jechała w grudniu( jak będzie wiza), więc może trochę mało wakacyjnie. Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wakacje ale ile czasu te wakacje ?pol roku?

a zapomniales o jednej mozliwosci,klamstwo i wpis odpowiedni w system ..i wtedy dostan wize po takim czyms

a jak znajome to prosze o nich powiedziec,i to bez namyslu zadnego

Wiele osob wymysla bajki i w Ambasadzie czasami widac ze ktos mowi znajome a wychodzi ze sie leci do kogos innego,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...