Skocz do zawartości

Przesylka Do Usa


daniel.k

Rekomendowane odpowiedzi

VWitam, to moj pierwszy post ale forum bardzo ciekawe wiec postanowilem do was dolaczyc,

mieszkam w usa juz kilka dobrych lat ale planuje wyjazd do kanady no ale mniejsza oto...

problem polega na tym ze musze przewiesc paczke o niestandardowych wymiarach... chodzi o rozmiar paczki 200x75x80cm

poszukuje desperacko firmy ktora bylaby w stanie mi przeslac taka paczke z POLSKI do USA...

fedex,ups,dhl maja ceny z kosmosu, a niezalerzy mi na czasie lecz na cenie.

niewazne czy to w konter wladuja czy w samolot wazne zeby cale doplynelo(lecialo) do USA!

PROSZE o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Z jednej strony zależy ci na cenie, a z drugiej piszesz, że wszystko jedno czy kontener czy samolot. Przecież te dwie usługi będą najdroższe!

Najtańsza chyba jest Poczta Polska, ale wymiary paczki nie więcej niż 300cm w sumie. Do 20kg, ok. 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczta polska nie przyjmuje takich duzych paczek


Maksimum – suma długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość nie może przekroczyć 3000 mm, przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 1500 mm.

dlatego potrzebuje alternatywy.

z checia bym wybral poczte polska jesli by ja zaakceptowali ale ta opcja odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Z jednej strony zależy ci na cenie, a z drugiej piszesz, że wszystko jedno czy kontener czy samolot. Przecież te dwie usługi będą najdroższe!

Najtańsza chyba jest Poczta Polska, ale wymiary paczki nie więcej niż 300cm w sumie. Do 20kg,

poczta polska nie przyjmuje takich duzych paczek

dlatego potrzebuje alternatywy.

z checia bym wybral poczte polska jesli by ja zaakceptowali ale ta opcja odpada

Polamer wysyla paczki z PL do US i bedzie znacznie tanszy niz Poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przyjmuje przyjmuje! Tylko tak jak napisałem tylko do 300 cm. Będę wysyłał rowery do USA i pytałem - można! Koszt: 200zł/szt.

Właśnie próbowałem dodzwonić się do oddziału Polamer w Warszawie, ale głucho i ciemno!

Poza tym ich kalkulator na stronie dla paczki 50x50x50 20kg wskazuje cenę 510zł. Swietna cena! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowales dzwonic na poniszy numer?

Czy przesylacie paczki z Polski do USA ?

Tak swiadczymy takie uslugi. prosze kontaktowac sie z naszym biurem w Polsce

tel.: (22)643 0444

Ich biuro jest otwarte od 8do 4 czyli z ny trzeba dzwonic miedzy 2am a 8am hehe.

Jutro zadzwonie bo juz za pozno. W kalkulatorze wyswietla mi okolo 400$ ale niewiem czy oblicza z pl do usa czy na odwrot.

W kazdym badz razie poinformuje was o dalszym rozwoju mojej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...

dzwonilem do pani z polameru z odzialu blizej lokalizacji mojej paczki, do majdanu bo ponoc maja tam odzial

i bardzo mila pani powiadomila mi otym ze to jest w granicach 3000zl!!!!!!!

niestety nie oplacalo by mi sie za ta cene tego sciagac, bo w usa za bym sobie zalatwil za taka sume.

slyszal ktos moze o firmie alfa forwarding ?

oni sa w stanie wyslac mi paczke w formie door to terminal za cos ponad 1000 zl ( niewiem dokladnie ile wyjdzie za paczke o tych wymiarach co mam obecnie ale za paczke o wymiarach 185x65x50 powiedzielli mi 1200zl)wiec podejrzewam ze mniej niz 2000zl mnie wyjdzie.

no nic dalej szukam jesli macie jakies firmy ktore nawet droga morska dokonuja przesylek byl bym wdzieczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...