Skocz do zawartości

Czy Mój Ojciec Może Być Głownym Sponsorem Mojej Dziewczyna Na Wizę Turystyczną?


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry mój błąd, z tym przejęzyczeniem.

No właśnie i to mnie bardzo dziwi, skoro mogę legalnie pracować, płacić im cholerne podatki i legalnie utrzymywać swoja narzeczona kiedy jest u mnie to,

to dlaczego im to kurcze nie pasuje. Wychodzi na to ,że lepiej siedzieć nielegalnie bo przynajmniej nie trzeba się martwić głupimi przepisami ( do momentu kiedy cie złapią). Chyba doprowadzili te swoje przepisy do lekkiego absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, żebyś ją utrzymywał kiedy jest na właściwej wizie. Z całym szacunkiem, ale urząd imigracyjny nie będzie specjalnie zajmował się Twoją dziewczyną. Podkreślam dziewczyną. Niektórzy mają trzy na raz lub zmieniają je 5 razy w tygodniu. To nie jest zbyt oficjalny status.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak KaeR pisze, chodzi o przepisy, a przepisowy związek to małżeństwo. USA ma też wizy narzeczeńskie, to już jest dużym ułatwieniem z ich strony bo pozwala na wyjazd mimo braku oficjalnego związku. A Ty byś jeszcze chciał specjalną wizę dla dziewczyny... Jeśli planujecie ślub to chyba najsensowniej będzie, jak dziewczyna się na początek postara o wizę turystyczną nie wspominając o chłopaku w USA, i odwiedzi cię parę razy zanim weźmiecie ślub. A potem jak już będzie po ślubie to załatwicie sprawy jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy ślub , jak najbardziej. Ale zdaje się, ze nawet wówczas po złożeniu odpowiednich dokumentów trzeba poczekać 2-3 lata aby zalegalizować jej pobyt. A w tym okresie pozostaje chyba tylko wiza turystyczna i niepewność czy zostanie wpuszczona czy tez nie.

No chyba ,że jest jakiś sposób żeby w tym okresie już po ślubie a przed legalizacja mogła pozostać na moim utrzymaniu i żeby to nie była tylko wiza turystyczna. Wiecie coś może na ten temat? Bo ja szukałem ale nie bardzo znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz tak,jesli naprawde chcesz ja sciagnac to raz zobacz jak idzie biuletyn wizowy i ostatnio osoby moga czekac kolo 1 roku czasu na wize na pobyt staly a wiec nie 2-3 lata,..

moze tak byc ze ten czas sie zmieni ale jak narazie tak idzie.

co do innej mozliwosci wyjazdu-pobytu dluzszego to jest wyjazd na au-pair,wyjazd na nauke-studiowanie w USA-wiza studencka

wyjazd na intership

o tym poczytaj,zapoznaj sie z tymi mozliwosciami.


biuletyn na pazdziernik

travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_6062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...