Jump to content

Wyjście Z Lotniska Podczas Przesiadki


MiL999

Recommended Posts

To jest pierwsze lądowanie w USA więc po odprawie bagaż będę musiał wziąć i przenieść do ponownego nadania. Gdybym wtedy bagaż zabrał ze sobą to następnego dnia nadam go normalnie w Check in? Czy lepiej go nadać normalnie zaraz po odebraniu?

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci oficjalnie nic nie odpowiem, ale pamiętam kilka lat temu odwołano większość lotów na ATL i po przebookowaniu biletu wyszedłem z bagażem do hotelu. Ostatnio również nie pozwolono nam nadać z uwagi na poniżej godziny do następnego lotu i z bagażem wyszliśmy na zewnątrz. Jednak w większości przypadków bagażu nie odbierałem i czekał na następny dzień. Był nawet przede mną na miejscu pierwszym lotem. Możesz spytać na nadaniu czy możesz zabrać bagaż lub spakować sobie jedną zmianę ubrań do podręcznego i jeśli będziesz w hotelu poprosić o przybory lub zabrać te dozwolone do podręcznego. Ja bym tak właśnie zrobił.

Link to comment
Share on other sites

Nadać bagaż będziesz musiał ponownie w Chicago. Z tego co pamietam to było to dziecinnie proste, odbierasz bagaż idziesz kawałek dalej i rzucasz na taśmę. Najlepiej tak jak KaeR mówi, zabierz sobie dodatkowe rzeczy do podrecznego, nadaj bagaż po wylądowaniu to nie będziesz musiał go ciagnąć ze sobą wszędzie i idź miasto odwiedzić :) pojaw sie na lotnisku następnego dnia wystarczająco wcześnie, bo będziesz musiał znów przejść przez TSA i życze miłego lotu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...